DATART nabízí Nokii 7.2 za exkluzivní „bondovskou“ cenu 7 007 korun

Český elektro prodejce Datart má exkluzivní spolupráci se značkou Nokia v souvislosti s premiérou nové „bondovky“ Není čas zemřít. V rámci kampaně bude mobilní telefon Nokia 7.2 k dostání v síti Datart za příhodnou cenu 7 007 korun a dostane se tak na nejnižší cenu na českém a slovenském trhu.

„Očekáváme velký zájem, za nabízenou cenu jeho uživatel získá smartphone s kvalitními a zajímavými parametry, jako například trojitý fotoaparát s optikou ZIESS a interní paměť s kapacitou 128 GB,“ říká Roman Šubrt, vedoucí produktového marketingu. Dalšími přednostmi nového modelu Nokia 7.2 je dvoudenní výdrž baterie a čistý systém Android. 

DATART bude smartphone v souvislosti s uvedením nové bondovky nabízet za cenu 7 007 korun a ke každému nákupu tohoto telefonu rozdá dvě vstupenky do kina na film.

Nokia 7.2 se řadí mezi telefony střední třídy a svými parametry se dá srovnat s telefony Samsung Galaxy S10e nebo Honor 20 Pro. Nový model bude za exkluzivní cenu dostupný v prodejní síti DATART v Česku i na Slovensku v matné černé a zelené barvě. 

DATART je jedním z největších elektro prodejců v České republice a na Slovensku. Společnost vznikla v roce 1990, od roku 2018 se stala součástí skupiny HP TRONIC. Datart v současnosti v ČR provozuje více než 100 elektroprodejen. www.datart.cz 

HP TRONIC je českou společností s významnou pozicí na trhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v ČR a na Slovensku s téměř třicetiletou tradicí. Do jejího portfolia patří značky Datart, Euronics, Eta a e-shop Kasa.cz. Společnost působí také oblasti cestovního ruchu a gastronomie, provozuje mimo jiné Resort Valachy se čtyřmi hotely s wellness centry, ski areálem a golfovým hřištěm. V současné době dohromady zaměstnává více než 2 700 lidí. www.hptronic.cz