Michael Štádler se stal country manažerem pro Českou republiku a Slovensko v Adformu

Michael Štádler, dosavadní obchodní ředitel pro Českou republiku, Slovensko a některé země Balkánu v Adformu, byl povýšen na pozici country manažera pro Českou republiku a Slovensko.

2020-03-11 10_13_41-Window.jpg

Štádler bude ve své nové roli i nadále zodpovědný za plnění finančních cílů pražské pobočky a nově také za vedení lokálního konzultantského týmu podporujícího klíčové klienty v obou zemích. Zároveň bude úzce spolupracovat s ostatními manažery společnosti v rámci CEE regionu. Z pozice jednoho z jednatelů české pobočky společnosti je jeho úkolem rovněž reprezentovat Adform na obou trzích navenek.

“Střední Evropa je pro Adform jedním z klíčových regionů. Nikdy bychom na těchto trzích nebyli tak úspěšní, pokud by pro nás nepracovali úžasní, zkušení a kvalitní lidé. Jedním z nich je právě i Michael a pevně věřím, že i nadále se mu bude dařit posilovat naši přítomnost ve strategicky důležitém CEE regionu,” říká k povýšení Bartosz Malinowski, viceprezident pro obchod v Adformu v regionu CEE, MEA a APAC.

Štádler doposud zodpovídal také za obchodní výsledky Adformu ve vybraných balkánských zemích. Nově bude péče o tyto trhy spadat pod bukurešťskou pobočku. Štádler do Adformu nastoupil v roce 2013. Do té doby vedl oddělení prodeje ve vydavatelství Economia.

O společnosti Adform

Adform je jednou z vedoucích technologických společností v oblasti digitální reklamy. Poskytuje integrovanou “software-as-a-service” platformu pro nákup, správu a výdej digitální reklamy. Adform full-stack řešení obsahuje Data Management Platformu, Demand Side Platformu a Ad Serving Platformu s pokročilou analytikou, reportingem a kreativními nástroji, které umožňují řízení vysoce efektivních globálních reklamních kampaní. Adform byl založen v Dánsku v roce 2002 a jeho portfolio klientů zahrnuje přední světové agentury, přímé klienty, konzultační firmy a vydavatele. Více se můžete dozvědět na adform.com.