Novou předsedkyní správní rady Diametral a.s. se stala Marcela Jarolimová

Praha, 11. března 2020 – Valná hromada akciové společnosti Diametral a.s. zvolila novou předsedkyni správní rady. Stala se jí současná obchodní ředitelka společnosti paní Marcela Jarolimová.

Novou předsedkyní správní rady společnosti Diametral a.s., českého výrobce laboratorního nábytku a elektrotechnických pracovišť, se stala současná obchodní ředitelka společnosti Marcela Jarolimová. Zvolena byla na výročním zasedání valné hromady společnosti. Ve funkci střídá dosavadního předsedu Miroslava Bulku, kterému mandát vypršel. 

Nová předsedkyně správní rady společnosti Diametral Marcela Jarolimová k volbě říká: “Diametral je vlastně taková moje rodinná záležitost. Prošla jsem za ty roky s firmou úspěšnější i těžší chvíle a chtěla bych rozhodně dál přispívat k jejímu pozitivnímu rozvoji. Důvěry, kterou ve mě ostatní členové vedení společnosti touto volbou vložili, si velice vážím.”      

Marcela Jarolimová působí ve společnosti Diametral již 17 let. Zpočátku na pozici obchodní zástupkyně, poté vedoucí odbytu a od června 2019 jako obchodní ředitelka společnosti. Na této pozici setrvává i nadále.

O společnosti Diametral:

Společnost Diametral byla založena v roce 1991 jako ryze český podnik a již od samotného počátku byla veškerá aktivita zaměřena na elektrotechnickou výrobu. Název společnosti Diametral vznikl složením slov diagnostika a měření.

Základ činnosti představuje design a výroba produktů, založených na vlastním vývoji a konstrukci. Jedná se o elektrotechnický a technologický nábytek, laboratorní, měřicí a napájecí techniku a další technologické produkty z oblastí dopravy, průmyslu a školství.  Komplexní pracoviště od společnosti Diametral využívají technologické firmy po celém světě. Mezi zákazníky paří například ČEZ, Bosch,, Panasonic, Siemens, Škoda, nebo Denso. Výuková pracoviště jsou instalována na školách jako Západočeská univerzita v Plzni, nebo Vysoké učení technické v Brně. Mezi důležité zákazníky patří také střední odborné školství se zaměřením na elektrotechniku. Díky tomu přináší společnost Diametral zákazníkům kvalitní a spolehlivé produkty, vyráběné v České republice. Cílem společnosti Diametral je být významným výrobcem kvalitních zařízení, podpořených kvalitním servisem.