World of Tanks Battle Pass

11. března, 2020 — Poprvé v historii World of Tanks přichází do hry Battle Pass. Nejde jen o krátkodobý event, ale dlouhotrvající novinku, která ve World of Tanks pevně zakotví. Po úvodní tříměsíční akci se tak ve hře objeví další napínavá sezóna. Zahajovací Battle Pass začne 12. března a poběží až do 10. června 2020, což dává hráčům šanci těšit se na vzrušující odměny a nové doplňky ve hře. 

“Nový Battle Pass změní způsob, jakým si hráči užívají World of Tanks. Umožní jim to dosáhnout na skvělé odměny pouhým hraním hry,“ vysvětluje ředitel vydavatelství World of Tanks. „Tato událost bude také jednou ze série sezón – nezapomeňte tedy začít hrát a vydělávat tyto postupové body!“

Počet získaných bodů závisí na vašem umístění v závěrečném týmovém hodnocení bitvy podle získaných zkušeností. I pokud váš tým prohrál nebo skončil v remíze, stále dostanete body postupu.Pro vytvoření skutečného pocitu úspěchu pro hráče zahrnuje progresivní systém Battle Pass dvě výzvy: hlavní a elitní. Hlavní nabízí 45 fází, elitní pak rovných 100. Jakmile hráč projde prvních 45 úrovní, postupuje do elitní části.

Při hraní s hrozivým tankem Super Conqueror získáte o 3 body více, pokud se umístíte mezi 3 nejlepšími hráči svého týmu podle získaných ZK, a to bez ohledu na jeho výhru či prohru.

Pokud se do bitvy pustíte v mocném stroji Objekt 277, máte možnost získávat o 1 bod více než ostatní tanky, pokud se ve vyhodnocení bitvy dostanete mezi 10 nejlepších hráčů vašeho týmu podle získaných ZK.

Každý tank má bodový limit, kterého můžete dosáhnout. Čím vyšší je úroveň tanku, tím vyšší je i tento limit. Po jeho dosažení můžete ve vozidle stále hrát, ale nebudete s ním už moci nadále získávat další body postupu. Pokud v jejich sbírání hodláte pokračovat, bude potřeba zvolit si jiný tank.

Ti, kteří dosáhnou 45. fáze hlavního postupu, dostanou exkluzivní 3D stzl vylepšení pro jedno ze dvou speciálních vozidel (Super Dobyvatel nebo Objekt 277) a velitele s dostatkem XP, aby se naučili tři další dovednosti. Aby si hráči mohli užít Battle Pass ve World of Tanks, musí mít po ruce vozidlo třídy VI (nebo vyšší).

Více detailů nejdete zde: https://youtu.be/_JjBb187SUY