Odneste si to nejlepší z každého okamžiku s novým moto e6s

Využijte každý den na maximum díky duálnímu kamerovému systému a ultraplynulému výkonu, který je špičkou ve své třídě. Poznejte nejnovější přírůstek do naší rodiny moto e, moto e6s, nové zařízení Motorola, které nabízí vše, co užívatelé potřebují, za dostupnou cenu.

S moto e6s můžete od teď pomoci systému duálních kamer snímat vynikající fotografie v profesionální kvalitě. Použijte 13 MPx fotoaparát s ultra-rychlým zaostřením, nasnímejte svoje nejkreativnější fotografie a zkombinujte ho se snímačem hloubky pro rozmazané pozadí a krásné portréty.

Ukažte obsah, který vyfotografujete na nádherném 6,1 „displeji Max Vision. Nyní budete mít široký pohled, který oživí vaše oblíbené filmy, seriály a hry tak jako nikdy předtím – a přitom se vám pohodlně vejde do ruky.

Nyní je ještě snazší získat rychlý a snadný přístup ke svému zařízení pomocí čtečky otisků prstů umístěné pohodlně a diskrétně na zadní části telefonu. Jakmile ho odemknete, díky ultraplynulému osmijádrovému procesoru s frekvencí 2,0 GHz nepocítíte žádné zpoždění. Moto e6s bude reagovat na každý dotek, klepnutí a potažení prstem, takže se můžete dostat přímo k dobrým věcem a vědět, že všechno bude fungovat hladce. S 32 GB vestavěného úložiště, máte množství místa pro fotografie, hudbu a filmy a navíc jej můžete rozšířit až o 256 GB pomocí slotu¹ na kartu microSD.

Ať už se rozhodnete strávit svůj den jakkoliv, nikdy nedovolte kapkám vody, ani jiným skvrnám, aby vám stály v cestě při zábavě. Ať už se chystáte na drink anebo si jdete zaběhat, voděodpudivý dizajn² váš telefon důkladně ochrání.

Dostupnost & cena

moto e6s bude k dispozici v nadchádzejících týdnech ve vybraných krajinách Latinské Ameriky, Evropy a Asie. Pro veškeré informace a specifikace navštivte naši webovou stránku.

Právní vyloučení odpovědnosti

¹ Podporuje až 256 GB karty microSD, karty microSD se prodávají samostatně. Obsah s omezením DRM se nemusí dát přesunout na kartu.

² Pokroková vodoodpudivá konstrukce vytváří bariéru, která pomáhá chránit před mírným vystavením vodě, například před náhodným rozlitím, postříkáním nebo lehkým deštěm. Není navržena tak, aby bylo zařízení ponořeno do vody nebo vystavené tlakové vodě nebo jiným tekutinám; Není vodotěsná.

Některé funkce, funkčnost a specifikace produktu mohou záviset na připojení k síti a mohou podléhat dalším smluvním podmínkám a poplatkům. MOTOROLA, stylizované logo M, MOTO a rodina značek MOTO jsou obchodními známkami Motorola Trademark Holdings, LLC. Qualcomm Snapdragon je produktem Qualcomm Technologies, Inc. a / nebo jeho dceřiných společností. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami Qualcomm Incorporated, které jsou registrovány ve Spojených státech a dalších zemích. Android je ochranná známka společnosti Google LLC. © 2019 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

O spoločnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC získala společnost Lenovo Group Holdings v roce 2015. Společnost Motorola Mobility je 100% dceřiná společnost Lenovo a odpovídá za navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značkových značek Moto a Motorola.

O spoločnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost Fortune Global 500 v hodnotě 45 miliard dolarů a světový lídr v oblasti technologií na podporu inteligentní transformace prostřednictvím inteligentních zařízení a infrastruktury, které vytváří nejlepší zážitek z používání. Společnost Lenovo vyrábí jedno z nejširších portfolií propojených produktů na světě včetně smartphonů (Motorola), tabletů, počítačů (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) a pracovních stanic, jakož i zařízení AR / VR a inteligentních řešení pro domácnosti a kanceláře. Lenovo nabízí také portfolio serverů a storage (ThinkSystem, ThinkAgile), které vytváří bezpečný prostor a úložnou kapacitu pro společnosti. Společnost Lenovo se snaží inspirovat rozdíl v každém a vybudovat inteligentnější budoucnost, v níž všichni prosperují. Sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, o novinkách čtěte na našem Storyhubu, anebo navštivte web http://www. lenovo.com/