Samsung odhaluje příslušenství pro svoji letošní vlajkovou loď Galaxy S20 a ohebný Galaxy Z Flip

Vyberte si z nepřeberného množství druhů ochranných pouzder a krytů pro váš prémiový smartphone.

Praha 19. března 2020 – Samsung představuje nové stylové příslušenství, které vzniklo speciálně pro jeho nejnovější modely smartphonů Galaxy S20, S20+, S20 Ultra 5G a ohebného Galaxy Z Flip. Při jeho výrobě Samsung myslel skutečně na všechny uživatele, a proto jsou k dispozici různé druhy materiálů, barev a zhotovení.

Flipové pouzdro LED View

Pohodlné flipové pouzdro LED View se rozsvítí vámi zvolenými LED ikonami a upozorní vás na důležité notifikace. Jeho součástí je i praktická kapsa na kartu, která se nachází uvnitř. Na výběr máte černou, šedou a u modelů Galaxy S20 a S20+ také bílou, růžovou a bleděmodrou barvu. Doporučená maloobchodní cena flipového pouzdra LED View je 1 699 Kč.

Flipové pouzdro Clear View

Praktické průhledné flipové pouzdro Clear View vám umožní prohlížet si oznámení a ovládat hudbu bez toho, aniž byste ho otevírali. Na výběr máte z černé, šedé a u modelů Galaxy S20 a S20+ také z bílé, růžové a bleděmodré barvy. Doporučená maloobchodní cena pouzdra je 1 399 Kč.

Kožený zadní kryt

Vložte telefon do měkké luxusní kůže, díky v které bude vypadat nejen elegantně, ale bude se také úžasně držet. Skvěle ochrání váš prémiový smartphone a bude vás stylově reprezentovat, protože je k dispozici až v šesti barvách – černé, světle šedé, šedé, červené, hnědé a bleděmodré. Doporučená maloobchodní cena je 1 299 Kč.

Silikonový zadní kryt

Praktický, jednoduchý a sametově hladký na dotyk je silikonový zadní kryt Silicon Cover. Nejen že váš telefon ochrání, ale také s vám s ním bude dobře držet. Stylové pouzdro v pastelových barvách – černé, bílé, růžové, námořnické modré, bleděmodré a šedé – dá vyniknout každému. Doporučená maloobchodní cena je 699 Kč.

Zadní kryt s LED diodami

Rozzařte zadní část telefonu pomocí náladového osvětlení a jednoduchých notifikačních ikon. Získá si vás originálními světelnými efekty. Zadní kryt LED Cover je v dispozici v černé, šedé a u modelů Galaxy S20 a S20+ také v bílé, bleděmodré a růžové barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč.

Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem

Ochraňte svůj telefon pomocí odolného pouzdra se dvěma vestavěnými stojánky, díky kterým můžete sledovat videa bez použití rukou. Ochrání váš telefon před nárazy a pády a stojánek vám umožní nastavit displej do dvou různých úhlů pro pohodlné sledování. Ochranný kryt je certifikovaný vojenským standardem MIL-STD-810G, takže zvládne i drsnější zacházení. K dispozici je v černé a šedé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 899 Kč.

Ekologický zadní kryt z recyklovaného materiálu Kvadrat

Podtrhněte krásu svého telefonu tak, že ho dáte do pouzdra z udržitelné textilie. Toto ekologické řešení se dostupné výhradě pro model Galaxy S20+ v zelené, červené a šedé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 899 Kč.

Dvoudílný kožený kryt Z Flip Leather Cover

Kožený zadní kryt dodává inovativnímu tvaru Galaxy Z Flip zcela novou dimenzi. Je vyrobený z měkké telecí kůže, aby elegantně vynikl v každém ohybu. Tenký kryt zbytečně nepřidává na objemu telefonu ani ve složeném stavu, takže zlehka vklouzne do kapsy. Dostupný je ve dvou barevných variantách (stříbrná a černá) za doporučenou malooobchodní cenu 1 999 Kč. 

Podrobnosti o příslušenství pro smartphony Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G naleznete na tomto webu a pro Galaxy Z Flip na této stránce, kde si je společně se zařízeními můžete hned i zakoupit s možností doručení až k vám domů.

Fotografie příslušenství Galaxy S20 jsou ke stažení zde a fotografie pouzder pro Galaxy Z Flip jsou ke stažení ke stažení ZDE. 

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými průlomovými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, systémů LSI, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.