„Zůstaňte doma“, vzkazuje divákům televize AMC

V Praze, 25. března 2020 – Od dnešního dne se všechny televizní stanice společnosti AMC Networks International – Central and Northern Europe připojují k iniciativě „Zůstaňte doma“. Celé portfolio AMCNI CNE v České republice a na Slovensku bude mít na obrazovce speciální hashtag #ZůstaňteDoma, který se bude zobrazovat do té doby, dokud bude potřeba. V České republice a na Slovensku se zapojily stanice Sport1, Sport2, AMC, Film +, Minimax, Spektrum, Home Spektrum, TV Paprika a CBS Reality. V ostatních částech střední Evropy, v Rumunsku, v České republice a na Slovensku se k této iniciativě připojily všechny stanice AMCNI CNE, celkem 31 stanic, které přenáší vzkaz #ZůstaňteDoma.

Boj proti viru COVID-19 si ve většině Evropy vyžaduje zodpovědný přístup k životu. Své domovy bychom měli opouštět pouze v nevyhnutelném případě. V této situaci je televizní společnost AMCNI CNE přesvědčená, že je její povinností upozornit každého, kdo sleduje její televizní stanice – ať už je to sportovní fanoušek, seriálový fanatik, nebo rodina s malými dětmi, že je naší primární odpovědností zůstat doma, abychom chránili zdraví vlastní i všech ostatních. 

###


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společnostní na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic soustřeďujících se na Střední a Východní Evropu. Současné AMCNI – Central and Northern Europe portfolio nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky, jazykové verze a trhy.  Je dostupný v celé řadě platforem včetně HD služeb na vyžádání a verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky SundanceTV a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete na www.amcnetworks.com/amcni.

O společnosti AMC Networks:

Společnost AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) se již více než 30 let věnuje produkci kvalitních filmů a pořadů, vlastní a provozuje několik populárních a oceňovaných značek v oblasti placené kabelové televize. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkují pořady, které jsou výrazné, zajímavé, kulturně relevantní a oslovující diváky napříč různými společenskými skupinami. Společnost také provozuje globální divizi, AMC Networks International. Více informací najdete na www.amcnetworks.com.