eDoCat nabízí řízení firemní dokumentace z pohodlí home office

Společnost Onlio proto dává k dispozici svoje prověřené řešení pro správu dokumentů eDoCat v limitované edici BOX za jedinečných podmínek. Sleva oproti profi edici Standard, ze které vychází, je 80 procent.

Praha, 2. dubna 2020 – Práce z domu na home office by vás neměla připravit o možnost pracovat s firemními dokumenty. Pokud vás i ostatní ve firmě stojí mnoho času a námahy, abyste měli přehled o běhu firemních dokumentů nebo jejich aktuálním stavu, pak je možná čas uvažovat o zavedení DMS – řešení pro kompletní správu dokumentů.

Časově omezená nabídka společnost Onlio je určená malým a středním podnikům, které chtějí podstatně zpřehlednit výměnu dokumentů a jejich zpracovávání na dálku i si ulehčit komunikaci v rámci týmu. Nyní si mohou pořídit DMS eDoCat v limitované edici BOX až pro 500 uživatelů za bezkonkurenční cenu 39 990 Kč ve formě on premise, anebo získat přístup na cloudové DMS za měsíční paušál. Akce platí do 30. června 2020.

DMS eDoCat umožňuje zabezpečený vzdálený přístup k dokumentům všeho druhu a řídí jejich oběh napříč celou firmou. K jednotlivým dokumentům mají různé skupiny uživatelů přístup definovaný na základě rolí v rámci organizace. Dokumenty lze klasifikovat na základě jejich vlastností, lze je mezi sebou propojovat a vyhledávat mezi nimi na základě vlastností, klíčových slov či frází. Lze nastavit různé scénáře zálohování a řízení verzí jednotlivých dokumentů, což snižuje riziko nevyžádaných změn či smazání. A v neposlední řadě DMS eDoCat také podstatně zvyšuje odolnost organizací proti napadení škodlivými programy, například typu ransomware.

„DMS eDoCat výrazně zefektivňuje procesy nakládání s dokumenty a jejich výměny v týmech, čímž značnou měrou usnadňuje práci z domova,“ vysvětluje Pavel Nykl, obchodní ředitel společnosti Onlio. „Protože vychází z open source softwaru, je řešení eDoCat samo o sobě velmi výhodné i pro malé podniky a organizace. Také v souvislosti s probíhající zdravotnickou krizí, ale především vzhledem k obecnému trendu práce z domova jsme se rozhodli jít ještě dále a dočasně nabídnout zcela výjimečnou cenu za tuto službu.“

Nabídka společnosti Onlio zahrnuje téměř všechny dostupné moduly DMS eDoCat, a to téměř bez jakýchkoli omezení. Případné rozšiřování funkcionalit systému se řídí dle platného ceníku. Firmy v případě potřeby mohou přejít na vyšší edici slevou 15 %. 

Další informace o DMS eDoCat najdete na www.edocat.cz.

O společnosti Onlio, a.s.

Onlio je předním leaderem na trhu softwarových řešení typu DMS pod vlastní značkou eDoCat. Řešení eDoCat DMS získalo řadu ocenění a mnoho spokojených klientů, ať v provozu na serverech klienta, nebo jako cloudová služba. Společnost je též dlouhodobým hráčem na trhu komplexních dodávek vysoce profesionálních webových prezentací, sofistikovaných portálů a jejich integrací. Třetí oblastí našeho zájmu je Atlassian, kde jsme jediný platinový partner v České republice.  Atlassian vám pomůže s precizním řízením firmy a detailními informacemi pro vedení o stavu interních i externích úkolů. Je volbou helpdeskově orientovaných firem, přes projektové řízení nebo procesně orientovaných společností.

V neposlední řadě je společnost Onlio připravena vyhovět požadavkům klientů na integraci i stávajících řešení a v každodenním provozu je schopna poskytnout excelentní podporu a rozvoj softwaru. Více na www.onlio.com