PILZ Czech s.r.o. – partner v boji proti Covid-19

Aktuální doba není pro nikoho z nás jednoduchá.
I my – PILZ – jako přední světový dodavatel produktů, systémů a služeb v oblasti automatizace se potýkáme s mnohými omezeními.  

Aktivně jsme se zapojili do boje s nemocí Covid-19 a rádi bychom pomohli také Vám či Vašim partnerům, kteří se jako my podílejí na pomoci s pandemií. 

Nabízíme odbornou pomoc v oblasti průmyslové automatizace a legislativy bezpečnosti strojních zařízení.

Stavíte nebo rozšiřujete strategickou, či aktuálně potřebnou technologii na výrobu jakýchkoli pomůcek nebo předmětů, které pomáhají v boji s coronavirem?

 
V České republice disponujeme velkým skladem produktů, které můžeme distribuovat ihned.
Vzhledem k současné nelehké situaci jsme připraveni určité množství (na skutečně strategické projekty) poskytnout zdarma.
V rámci pomoci s aplikací legislativních a normativních požadavků jsme stále schopni velkou část našich služeb i expertiz provádět pomocí videokonferencí, telefonátů, či jiného způsobu komunikace „vzdáleně“. 


Naše pomoc v oblasti služeb je také možná formou diskuse/workshopu s kolegy z našeho technického oddělení. Předmětem workshopu bude například debata na témata z oblasti bezpečnosti strojů a zařízení, například:

 • Přidávám roboty do technologie na výrobu zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……, potřebuji poradit s legislativou
  a certifikací takovéto změny.
 • Mám výrobu zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……, 
 • ale je primárně manuální. Potřebuji se poradit, jestli lze některé části automatizovat, pokud ano, jakým způsobem?
 • V rámci výroby zdravotnického materiálu/roušek/masek/plicních ventilátorů……
  mám jakékoli potřeby, dotazy z oblasti automatizace či bezpečnosti strojů a potřebuji
  je konzultovat.
 • Díky automatizaci výroby potřebuji zaručit bezpečnost zaměstnanců – můžete mi pomoci se specifikací potřebných komponent, či mi nějaké komponenty dodat?

Mohou být i další podobná témata, která s námi můžete diskutovat. Záležitosti popsané výše slouží spíše pro inspiraci. 

Pokud se cokoli z Vašich potřeb týká automatizace a bezpečnosti strojů, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc a pomoci!

Celý náš tým je připraven pomoci při boji proti Covid-19.
Společně to zvládneme!