Herní počítače Lenovo Legion přicházejí s nejnovější generací technologie NVIDIA® a Intel®

Praha, 3. dubna 2020 – společnost Lenovo letos obohatí herní sérii Lenovo Legion o nová zařízení, která nabídnou poslední generaci grafických karet NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER s designem Max-Q a také procesory 10. generace Intel Core H.

Díky vybavení grafickými kartami GeForce RTX SUPER s designem Max-Q je notebook Lenovo Legion 7i vhodný pro hráče, kteří si potrpí na ničím nerušený průběh všech AAA her. Sourozenec Lenovo Legion 5i pak nabídne celou řadu nových grafických karet až po RTX 2060. Obě herní zařízení budou podporovat technologii NVIDIA G-SYNCpro plynulejší hraní a poháněny budou procesory 10. generace Intel Core H.

Všechny nové modely série Lenovo Legion budou jako první disponovat technologií NVIDIA Advanced Optimus za účelem zvýšení výdrže baterie1. Advanced Optimus dynamicky detekuje zátěž GPU a automaticky připojí k displeji buď grafickou kartu NVIDIA (pro vysokou zátěž) nebo integrované grafické řešení Intel (pro menší zátěž). Řešení má pomoci zachovat výdrž baterie při spuštění méně náročných aplikací a poskytnout maximální výkon a snímkovou frekvenci při hraní her.

Notebooky Lenovo Legion 5i s možností volby až RTX 2060 GPU budou k dispozici od 27 999 Kč . Lenovo Legion 7i budou k dispozici od 49 999,- Kč. Oba modely by měly dorazit do ČR v květnu 2020.

Pro více informací o nových zařízeních Lenovo Legion sledujte Lenovo StoryHub. Novinky partnerů Intel můžete sledovat zde a NVIDIA zde.

1 Na základě údajů NVIDIA z března 2020.

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz