Nový web pomůže se získáním úvěru z programů COVID

Stránky spolecne-to-zvladneme.cz nabízí živnostníkům, firmám i zaměstnancům vyrovnat se s ekonomickými následky nouzového stavu v České republice. Dotčeným nabízí odbornou pomoc se získáním úvěru z programů COVID, souvisejícím finančním poradenstvím a v oblastech dotací, marketingu nebo vzdělávání. 

Hlavním cílem webu v oblasti financí je pomoci jednoduše se zorientovat v podmínkách úvěrů COVID, poradit se související administrativou a odpovědět na otázky, které se získáním úvěru souvisí.

“Podnikatelský sektor byl koronavirem zasažen naplno. Jsme překvapeni, jak rychle se může změnit život a fungování podnikatele i firmy během pár dní, a proto jsme se rozhodli pomoci tímto způsobem” říká Ota Janda, spoluzakladatel finančně poradenské společnosti AIDO.

Další náplní webu je poskytování aktivní pomoci při řešení konkrétních situací v oblasti financí, dotací, marketingu nebo vzdělávání. Jedná se například o kontrolu nebo snížení pojistných smluv, konzultaci hypoték a úvěrů, nastavení marketingové strategie nebo modernizaci vzdělávání.

“Chtěli jsme přijít s platformou, která bude jednoduchá a užitečná. Současný stav ve společnosti ve mně vzbuzuje potřebu podat pomocnou ruku všem, kteří to potřebují, a to zejména v odvětvích marketingu a obchodu, kde se pohybuji,” říká zakladatel webu Jiří Kovárník.

Dále je možné si do telefonu prostřednictvím Apple Store i Google Play uložit informační kartu, ve které se neustále aktualizují nové zprávy.

Služby web poskytuje zcela zdarma nebo na základě dobrovolného příspěvku po úspěšném získání úvěru. Zájemci se mohou obrátit na vybrané poradce prostřednictvím vyplnění formuláře.