RESIDOMO dbá na ochranu nájemníků zvýšeným úklidem a desinfekcí

Ostrava, 24. 4. 2020 Společnost RESIDOMO pokračuje v mimořádných opatřeních přijatých v souvislosti s pandemií koronaviru a dělá maximum pro to, aby byl dopad na nájemníky co nejmenší.

 „Snažíme se co nejlépe ochránit naše klienty před nákazou, a proto jsme zintenzivnili úklidy společných prostor. Používáme silnější čisticí prostředky a zavedli jsme pravidelnou desinfekci výtahů,“ uvedla mluvčí společnosti RESIDOMO Kateřina Piechowicz.

Výtahy jakožto malé prostory, ve kterých se vystřídá větší množství lidí za krátkou dobu, desinfikují domovníci a úklidové firmy třikrát týdně včetně výtahových dveří, kabiny a ovládacího panelu. Využívá se pro to speciální přípravek určený k likvidaci virů včetně nového typu koronaviru.  

„Omlouváme se nájemníkům, že nyní ve výtazích ucítí zápach desinfekce, stejně tak může přípravek zanechávat nevzhledné skvrny na stěnách kabiny. Věříme ale, že stojí za to vydržet, zdraví nás všech je to nejcennější. Až krize pomine, naše úklidové služby dají vše do pořádku,“ dodala Piechowicz. Náklady na zvýšený úklid jsou v plné výši hrazeny společností RESIDOMO. 

Další informace o přijatých opatřeních najdete zde www.residomo.cz/cz/covid_19.