Samsung ode dneška nabízí na svých chytrých televizorech službu Apple Music. Jako první na světě

Domácí zábava s chytrými televizemi Samsung je zase o něco bohatší – Apple Music nabízí přes 60 milionů písní, tisíce odborně sestavených playlistů, videoklipy, rádio apod.

Praha 24. dubna 2020 – Chytré televizory Samsung jsou první televizní značkou na světě, která integrovala do svojí nabídky službu Apple Music. Uživatelé ve více než 100 zemích světa včetně České republiky a Slovenska tak ode dneška mohou využívat nabídku této služby přímo ve svých televizních přijímačích. 

Vzhledem k aktuální situaci, kdy lidé na celém světě tráví více času doma, se společnost Samsung rozhodla výrazně rozšířit nabídku domácí zábavy na své platformě Smart TV. Díky aplikaci Apple Music, která je ode dneška k dispozici na televizorech Samsung modelových řad 2018 až 2020, mohou uživatelé streamovat přes 60 milionů skladeb bez reklam, sledovat nejlepší videoklipy a procházet tisíce playlistů, které pro ně připravili špičkoví hudební experti zaměření na různé žánry. 

Předplatitelé služby Apple Music budou mít k dispozici i personalizovaná doporučení pro každý den. V nabídce je také originální rozhlasová stanice Beats 1 – celosvětově dostupný živý stream s exkluzivními show známých umělců, mezi nimiž nechybí Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled nebo Elton John. K dispozici bude také nová sekce At Home With Apple Music (Doma s Apple Music), v níž najdete nové playlisty, skupinové chaty s oblíbenými muzikanty v jejich domovech přes FaceTime, rozhovory a další obsah, díky němuž se v časech sociální izolace můžete spojit s dalšími členy hudební komunity. 

 „Vždy jsme se snažili nabízet zákazníkům špičkovou zábavu. Dnes lidi nemají možnost vyrazit za kulturou ven, zůstávají doma a pro nás to znamená, že je tento úkol ještě důležitější než kdykoli jindy,“ prohlásil Salek Brodsky, viceprezident pro strategická partnerství a obchodní rozvoj společnosti Samsung Electronics. „Loni jsme jako první výrobce televizí nabídli aplikaci Apple TV, dnes pokračujeme se službou Apple Music. Naše partnerství se společností Apple funguje výborně, díky němu dokážeme zákazníkům zprostředkovat netušené možnosti zábavy – stačí zapnout chytrou televizi.“ 

Majitelé chytrých televizí značky Samsung si mohou stáhnout aplikaci Apple Music z obchodu Samsung Smart TV App Store a následně se přihlásit ke svému účtu pomocí Apple ID, případně si přímo v televizním prostředí účet vytvořit. S osobním, rodinným nebo studentským tarifem si mohou Apple Music dokonce vyzkoušet i zdarma po dobu tří měsíců. 

Kromě rozsáhlého katalogu služby Apple Music mohou majitelé chytrých televizí Samsung samozřejmě sledovat i spoustu dalšího obsahu – původní show, koncerty, apod. 

Další informace o chytrých televizích Samsung naleznete na adrese http://www.samsung.com/tvs/.

Ilustrační fotografie se službou Apple TV na obrazovce televizoru Samsung v tiskové kvalitě si můžete stáhnout zde: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1bXuKsd-gzSdh1zSVe1KFVbOVIK6KdnZU 

# # # 

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými průlomovými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, systémů LSI, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

O Apple Music

Apple miluje hudbu. Díky iPodu a iTunes Apple změnil hudební zážitek tím, že uživatelům vložil do kapsy tisíce písní. Nyní Apple Music rozvíjí tuto strategii na maximum s více než 60 miliony skladeb, tisíci playlistů a každodenním výběrem nejlepších světových hudebních expertů, včetně celosvětového živě vysílaného rádia Beats 1. Od roku 2015 získala Apple Music desítky milionů odběratelů ve 167 zemích. Apple Music lze pohodlně využívat na iPhone, iPadu, Apple Watch, Apple TV, Mac, HomePod a CarPlay a představuje ten kompletnější hudební zážitek na světě.