Cisco vyčleňuje na podporu partnerů a zákazníků 2,5 miliardy dolarů

Praha, 27. dubna – Společnost Cisco pokračuje ve snaze pomáhat zákazníkům a partnerům úspěšně přečkat současné složité období a proto představuje nový program ekonomické odolnosti podniků. Program nabízí prostřednictvím své dceřiné společnosti Cisco Capital, která jinak poskytuje finanční služby prodejcům. Cílem programu v hodnotě 2,5 miliardy dolarů je pomoci zákazníkům a partnerům překonat složitou finanční situaci způsobenou pandemií Covid-19 poskytnutím přístupu k řešením, která potřebují k zachování provozu a produktivity, bezpečí zaměstnanců a podpoře svých komunit během této bezprecedentní krizové situace.

Pro zákazníky a partnery společnosti Cisco je v současné době jedním z největších problémů cash flow. Nový program ekonomické odolnosti podniků, který nabízí Cisco Capital, zahrnuje 90denní platební prázdniny a umožňuje zákazníkům odložit až 95 % nákladů na nový produkt nebo řešení do roku 2021, což chrání jejich podnik a zvyšuje stávající cash flow. Zákazníci pak začnou měsíční splátky hradit teprve od ledna 2021, a to podle celkové finanční částky a zbývajícího období financování. Program se vztahuje na všechna řešení Cisco, včetně hardwaru, softwaru a služeb a na vybrané služby poskytované partnery, jako například instalaci.

Program rovněž nabízí podporu partnerskému ekosystému společnosti Cisco čítajícímu na 60 000 subjektů. Program ekonomické odolnosti pomůže partnerům v této složité situaci poskytovat řešení, aniž by ohrozili svoji vlastní finanční situaci. Urychlí prodejní cyklus a umožní partnerům nabízet platební řešení usnadňující řízení jejich vlastního cash flow.

„Zákazníci a partneři společnosti Cisco jsou pod nesmírným tlakem na zajištění připojení při zachování produktivity a bezpečnosti. Společnost Cisco je odhodlaná přispět k boji proti pandemii na všech frontách. Týká se to technologií, financování i pomoci těm nejpotřebnějším,“ říká Chuck Robbins, generální ředitel společnosti Cisco.

Vedle toho Cisco Capital podporuje zákazníky a partnery prostřednictvím programu Cisco Refresh, který nabízí certifikované repasované produkty Cisco pro ty, kteří mají omezené rozpočtové možnosti. Cisco Refresh nabízí široké spektrum produktů, slev a propagačních akcí. Pomáhá tak zákazníkům a partnerům snadno a rychle získat repasované zboží za výhodné ceny. Nový program ekonomické odolnosti se vztahuje také na nabídku Cisco Refresh a i zde tak umožňuje až 95 % nákladů odložit do roku 2021.

Program ekonomické odolnosti, který nabízí Cisco Capital, je součástí širší snahy společnosti Cisco podporovat zákazníky, partnery a komunity v době pandemie Covid-19. Společnost Cisco na podporu globálního a lokálního boje proti ní nedávno vyčlenila 225 milionů dolarů v hotovosti, věcných příspěvcích a plánovaných darech. Pomoc zahrnuje techniku a finanční podporu pro neziskové organizace, složky záchranného systému a státní organizace. Společnost Cisco také zákazníkům a partnerům bezplatně poskytuje nástroj Webex a bezpečnostní produkty, které jim pomohou zůstat bezpečně ve spojení a zachovat produktivitu práce.

Další zdroje:

O Cisco Systems 

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.