Jak si užít kulturu a sport v bezpečí domova?

Česká republika se začíná vracet pomalu do svého normálního stavu. Už bude možné navštívit fitness centrum nebo knihkupectví. Na co si však budeme muset ještě chvíli počkat, je návštěva divadla, kina, klubu, koncert oblíbené kapely nebo fandění na sportovním stadionu. Svůj deficit si však můžete kdykoliv doplnit z pohodlí domova sledováním živých přenosů, které velké množství institucí na podporu vlastní existence přesunulo do online prostředí.

Pokud jste milovníkem sportovních utkání, filmovým fajnšmekrem nebo vaši duši naplňuje hudba, pak právě v domácích podmínkách oceníte zejména kvalitní obraz a zvuk. Domácí zážitek můžete podpořit a posunout na vyšší úroveň díky moderním technologiím, které nabízejí výrobci domácí elektroniky.

POCIT SKUTEČNÉHO ZÁŽITKU

Jako na jevišti se ocitnete s modelem OLED televizoru TX-GZ2000 od značky Panasonic.  Zobrazovací panel OLED s nativním ultra vysokým rozlišením 4K Ultra HD poskytuje nejvěrnější zobrazení více jak miliardy barev a nejtemnější černé, spolu s nekonečným kontrastem. Kromě dokonalého obrazu vás pohltí také strhující zvuk, o který se postará Dolby Atmos s podporou formátů HDR, včetně nové generace HDR10+ a Dolby Vision. Budete se cítit jako byste byli v hledišti divadla, v kině nebo v kotli pod pódiem či na sportovním stadionu. 

Díky možnosti připojení přes Wi-Fi můžete prohlížet webové stránky, přehrávat videa z externího úložiště nebo streamovat služby typu Netflix nebo Youtube. Chytrou televizi můžete využít i jako audiosystém jednoduchým připojením například vašeho telefonu přes Bluetooth. To vše díky vlastnímu operačnímu systému My Home Screen. Prostřednictvím služby Alexa nebo Google Assistant můžete televizory Panasonic ovládat i pouhým hlasem. 

Doporučená prodejní cena:

model TX-GZ2000 55“ – 99 990 Kč / 3 849 EUR

model TX-GZ2000 65“ – 74 990 Kč / 2 889 EUR

TEN NEJLEPŠÍ ZVUKOVÝ ZÁŽITEK

Pokud je pro vás zvuk nepostradatelnou přidanou hodnotou, pak vám doporučujeme pořídit si doplněk k vaší televizi – soundbar. Jedná se o druh reprosoustavy, který vaši místnost doslova promění v domácí kino, koncertní sál nebo divadelní jeviště. Díky jednoduchému elegantnímu designu navíc poslouží i jako pěkný doplněk.

Překonat hranice zvukových zážitků můžete třeba se soundbary Panasonic SC-HTB900 nebo SC-HTB700, které zdědily svou koncepci od proslulé značky Technics. Panely s podporou formátů Dolby Atmos® a DTS:XTM umožňují šíření zvuku ze všech směrů a dokonce i shora. 

Součástí sestavy je bezdrátový subwoofer nasměrovaný k podlaze, který se postará o silné basy. Konstrukce a pevnost boxu potlačuje nechtěné vibrace. S vaší televizí i dalšími přístroji ho snadno bezdrátově propojíte pomocí Bluetooth nebo Wifi. 

Doporučená prodejní cena:

model SC-HTB700 – 14 990 Kč / 559 EUR

model SC-HTB900 – 22 990 Kč / 849 EUR