Repeatery AVM získávají dvě další ocenění

Německá společnost  AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. Jednou z hlavních funkcí produktů AVM je možnost snadno vytvořit lokální síť v rámci domácnosti nebo menší firmy.

Pokud je potřeba zvýšit pokrytí lokální sítě, je vhodným řešením některé ze zařízení řady AVM FRITZ!WLAN Repeater. V nabídce je hned několik modelů, které se vyznačují snadnou instalací, kompaktními rozměry a nízkou spotřebou energie.

Kvalitu, příznivou cenu a snadnou použitelnost ocenil ve svém hodnocení magazín Computer Bild, který v kategorii repeaterů zvolil AVM FRITZ!Repeater 3000 jako nejlepší a nejvýkonnější zařízení na trhu, přičemž druhou příčku obsadil FRITZ!Repeater 2400. Ocenění získal rovněž FRITZ!Repeater 1200 za skvělý poměr výkon/cena.

FRITZ!Repeater 3000 si vedl skvěle rovněž ve srovnávacím testu magazínu Connect, kde se v kombinaci s multifunkčním routerem FRITZ!Box 7590 umístil na první příčce hodnocených síťových řešení.

Výše zmíněný FRITZ!Repeater 3000 je vybavený dodatečnou radiovou jednotkou pro pásmo 5 GHz (tri-band) určenou pro dedikované připojení k AVM FRITZ!Box a dvěma gigabit LAN portům. Tím je možné získat větší přenosovou kapacitu pro připojení koncových zařízení. Maximální přenosové rychlosti činí 400 Mbit/s na 2.4 GHz (2 x 2), 866 Mbit/s na 5 GHz (2 x 2) a 1733 Mbit/s na 5 GHz (4 x 4).

Další v řadě je FRITZ!Repeater 2400 pro pásma 2.4 a 5 GHz s celkovou propustností až 2333 Mbit/s (4 x 4 Wireless AC + N) a jedním gigabit LAN portem. Pro méně náročné použití zůstávají v nabídce i dva starší modely. FRITZ!Repeater 1200 pracuje jako Mesh WiFi Repeater pro pásmo 2.4 GHz a 5 GHz s maximální přenosovou rychlostí až 1,266 Mbit/s (2 x 2 Wireless AC + N). Nejlevnější model je FRITZ!Repeater 600 pracující v  pásmu 2.4 GHz s maximální přenosovou rychlostí 600 Mbit/s (4 x 4 Wireless N). 

Významnou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm