Datuj zdarma, buduj vztahy: Kohák začal žít pořádně online

Praha, 5. května 2020 – Mobilní operátor MOBIL.CZ spustil novou reklamní kampaň s claimem „Datuj zdarma, buduj vztahy“. Ambasadorem značky zůstává stejně jako v předchozích kampaních režisér a herec Jakub Kohák. Jeho postava se však nově prezentuje v roli otce, který se v online komunikaci snaží držet krok s dobou a svým dospívajícím synem. Hrané spoty jsou stylizovány do podoby klasických situačních komedií.

„Naším cílem je upozornit na výhody našich předplacených karet, u nichž klienti nyní získají až 500 korun kreditu navíc k prvnímu dobití a 1,6 GB rychlých dat k nové SIM kartě. Nové spoty jsou opět velice zábavné a diváci se rozhodně nebudou nudit,“ dodává produktový manažer MOBIL.CZ Karel Bechník.

Připraveny jsou celkem tři reklamní spoty, jejichž stopáž se mění v závislosti na použitém kanálu, a také sponzorské vzkazy. Reklama poběží na televizních stanicích Óčko TV nebo na kanálu YouTube. Kampaň podpoří také bannerová reklama. Za kreativním konceptem, kompletní realizací a mediaplánem kampaně stojí konzultační společnost Acomware.

Režie reklamních spotů se ujal Štěpán Kopecký a produkci zajistila společnost Reactor. „Naším záměrem bylo diváky především pobavit a také vtipnou formou poukázat na současnou podobu online komunikace. Jakub Kohák se svými hereckými kolegy poukazuje na mezigenerační rozdíly v online komunikaci,“ uvádí Simona Hosťovecká z konzultační společnosti Acomware.

Spot ke zhlédnutí na YouTube:

O předplacené kartě Mobil.cz

Předplacená karta Mobil.cz je plná výhod. Za každé dobití kreditu dostáváte automaticky internet zdarma – 200 MB na 30 dní. Navíc k ní získáte řadu dárků. Do 31. 8. 2020 obdržíte k prvnímu dobití bonus až 500 Kč navíc. A také vám po aktivaci SIM karty připíšeme extra 1,6 GB dat.

O společnosti Acomware

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy.

Česká e-commerce scéna je pro Acomware domovem, který se snaží aktivně rozvíjet a kultivovat. Podílí se na vývoji a implementaci nových nástrojů a technologií, školí odborníky i nadšence. Na webu www.acomware.cz publikuje unikátní výzkumy a studie. Je pořadatelem konferencí Performance2020, Emailing2020 a cyklu diskuzí Eshopista.