Sberbank obnovuje plný provoz všech svých poboček a firemních center

Praha 11. 5. 2020 Sberbank od pondělí 11. května 2020 obnovuje běžný provoz všech svých poboček a firemních center, které tak budou mnít otevřeno dle původní otevírací doby. Vychází tak maximálně vstříc svým klientům, kterým se snaží co nejrychleji zajistit co nejlepší servis. Klienti nadále mohou řešit i většinu svých potřeb přes  internetového bankovnictví, webové stránky Sberbank.cz nebo call centrum 800 133 444.

Banka měla po celou dobu nouzového režimu všechny své pobočky otevřené, pouze zkrátila s ohledem na preventivní opatření během tří dnů v týdnu odpolední dobu otevření. V omezeném režimu fungovala i firemní centra. Nyní opět všechny pobočky otevírá dle původní otevírací doby včetně poboček v obchodních centrech v Praze a Brně, které jsou otevřené i o víkendech. Všechna firemní centra i firemní bankéři jsou opět komerčním klientům Sberbank k dispozici tak, jak byli dříve zvyklí.

„Velice si vážím toho, že se nám podařilo po celou dobu udržet všechny pobočky v provozu a nyní můžeme klientům otevřít dle původní doby tak, jak byli zvyklí. Děkuji každému našemu zaměstnanci na pobočce za vysoké pracovní nasazení v této náročné době. A věřím, že klienti ocení naši snahu o zachování co nejlepšího servisu,“ říká Milan Horák, Head of Retail Sales, Sberbank.

Všechny pobočky Sberbank v České republice budou od 11. května 2020 otevřeny dle standardní otevírací doby. Banka však bude zachovávat opatření k co nejvyšší ochraně zdraví zaměstnanců a klientů. Klienti budou požádáni, aby vstupovali do pobočky jednotlivě, a jejich maximální počet uvnitř pobočky bude omezen. Nadále budou při vstupu do  pobočky vyžadovány roušky nebo jiná ochrana obličeje, dodržování minimálních odstupů a omezení délky pobytu uvnitř pobočky. Prostor mezi klientem a pracovníkem na přepážce je stále oddělen plexisklem a pobočky jsou pravidelně dezinfikovány. Klientům je k dispozici i dálkový přístup pomocí internetového bankovnictví, webových stránek Sberbank.cz a call centra 800 133 444.

Sberbank CZ, a.s. 

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.