Veronika Němcová povede komunikaci, vnější vztahy a udržitelnost ve společnosti Coca Cola ČR a SR

 

  • Společnost The Coca Cola Company Česká republika a Slovensko, významný výrobce nápojů operující v oblasti FMCG, oznámila personální změny ve svém vedení.
  • Novou ředitelkou komunikace, vztahů s veřejností a udržitelnosti se stala Veronika Němcová.
  • Vedle zvýšení povědomí o aktivitách společnosti bude mít za úkol rozvíjet oblast CSR a udržitelnosti.

 

Veronika Němcová přišla do společnosti The Coca Cola Company ČR a SR z ING banky ČR, kde řídila oddělení komunikace a CSR. V pražské centrále banky ING působila poslední čtyři roky.

Do nové pozice v The Coca Cola Company ČR a SR nastoupila začátkem května 2020 a bude mít na starost Českou a Slovenskou republiku. Jejím cílem je vedle jiného zvýšit povědomí o aktivitách společnosti a zaměřit se na posílení oblasti udržitelnosti a CSR, které patří mezí klíčové priority společnosti The Coca Cola Company  celosvětově. V nové pozici bude úzce spolupracovat s partnerskou „bottlerskou“ (plnírenskou) společností Coca Cola HBC Česko a Slovensko, výrobcem a distributorem nápojů společnosti The Coca Cola Company.

Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze působila v rámci své profesní dráhy kromě bankovnictví také v oboru telekomunikací, médií a CSR. Měla mimo jiné na starost marketingové vedení produktů značky National Geographic v České a Slovesné republice.  

Veronika Němcová je vdaná, má dvě děti. Mezi její koníčky vedle rodiny patří hory, příroda a cestování.  

O společnosti The Coca-Cola Company

The Coca-Cola Company je největším výrobcem nápojů na světě, který svým spotřebitelům ve více než 200 zemích nabízí přes 500 značek perlivých i neperlivých nápojů. Coca-Cola neustále přeměňuje její portfolio, od snížení cukru v nápojích až po uvedení inovativních nových výrobků na trh. Společnost usiluje také o snížení dopadu na životní prostředí doplňováním vody a podporou recyklace. Společně se stáčecími společnostmi zaměstnává více než 700 000 lidí a pomáhá přinášet ekonomické příležitosti místním komunitám po celém světě. Více informací naleznete na adrese https://www.coca-colacompany.com a sledovat můžete Twitter, Instagram, Facebook a LinkedIn.