TISCALI MEDIA spouští web Profigamers.cz zaměřený na esport

Praha, 21. května 2020 — Internetové vydavatelství TISCALI MEDIA spustilo webový projekt Profigamers.cz. Profigamers.cz je český web věnovaný esportu a esportovým hrám. Uživatelé se zde dozví novinky ze světa tohoto nového odvětví, zjistí výsledky turnajů a zápasů i nahlédnou na profily jednotlivých hráčů a týmů. Web se zaměřuje na celou škálu oblíbených her, v popředí samozřejmě s populárními tituly jako League of Legends, Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Call of Duty, PUBG, Rocket League a další.

Po Fights.cz, Moulik.cz, Americanfootball.cz či CZHity.cz, které TISCALI MEDIA spustilo v roce 2019, se jedná o další novinku v portfoliu vlastněných projektů. „Pokračujeme dál v plánovaném růstu ve vlastních projektech. V našem portfoliu tento projekt zasáhne hlavně cílovou skupinu muži ve věku 15-25 let. Našim inzertním partnerům budeme tak moci nabídnout velký herní pack spojený s naším hlavním herním projektem GAMES.cz,“ říká Michal Kubík, CEO TISCALI MEDIA

V několika málo týdnech projekt dostane další samostatné sekce jako video-rozhovory či fotoreportáže z akcí. Šéfredaktorem serveru je Aleš Smutný, který v TISCALI MEDIA zároveň působí na pozici šéfredaktora GAMES.cz.

O TISCALI MEDIA: 

TISCALI MEDIA, a.s. je tradičním provozovatelem internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují více než 5,7 milionu uživatelů. Mezi projekty patří zpravodajský portál Tiscali.cz s aktualitami komentáři a rozhovory. Dále v portfoliu najdete specializovaný web o vědě Nedd.cz, největší a nejstarší web o počítačových hrách a videohrách Games.cz, web s největší databází celebrit a osobností Osobnosti.cz, ekonomicky a finančně zaměřený web Našepeníze.cz, web o filmech a filmovém průmyslu Dokina.cz, či úplnou novinku ze světa bojových sportů Fights.cz. Naší součástí jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové uložiště Úschovna.cz, databáze hudebních textů Karaoketexty.cz nebo srovnávač cen energií Srovnám.cz.

Od roku 2014 je naší součástí společnost ARBOmedia, s.r.o., jedno z nejvýznamnějších mediálních zastupitelství na českém trhu, které v současné době obchodně zastupuje více než 80 webových projektů.