Lidl připravil speciální nabídku ke Dni dětí

Lidl má v kalendáři již tradičně zakroužkován 1. červen. Tudíž i letos připravil speciální nabídku ke Dni dětí.  Radost udělá i rodičům, kdy řadu produktů nabídne v týdnu od 25. do 31. května za výhodnou cenu.

Levněji budou moci nakoupit například Bio tvaroh s jogurtem (8,90 Kč/balení), XXL balení Severáčku (39,90 Kč/10 kusů), oplatky Koletka (4,90 Kč/kus), oplatky Apeninky (3,50 Kč/kus), vajíčko s překvapením (14,90 Kč/kus), Duhovky (6,90 Kč/balení), bramborový snack Teddy-Hit (9,90 Kč/balení), Kočičí jazýčky z mléčné čokolády (19,90 Kč/balení). Vedle sladkostí bude možné výhodně nakoupit také ovoce. Téměř o polovinu levnější budou maliny,  jejichž 125gramové balení se bude od čtvrtka 28. května prodávat za 24,90 Kč, o třetinu méně pak zákazníci zaplatí také za vodní meloun, kdy kilogram vyjde na 19,90 Kč. 

Oslava Dne dětí bývá spojena také s překvapením v podobě dárků. I na to Lidl pamatoval. Od čtvrtka 28. května tak budou v prodejnách v nabídce dětský skákací míč (129 Kč), nafukovací matrace do vody (349 Kč), dětský stan (299 Kč), sada vysílaček pro děti (299 Kč), dětská koloběžka (499 Kč), dětské třičko (79,90 Kč) či dětské sluneční brýle (69,90 Kč). Některé z nich bude také možné vyhrát ve velké soutěži na Facebooku. 

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 257 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem