Komfortní telefonování pro celou rodinu s AVM FRITZ Fon C6

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro vysokorychlostní přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. 

K hlavním produktům patří zařízení pro rychlý přístup k Internetu řady AVM FRITZ!Box, která poskytují rovněž celou řadu dalších funkcí pro multimédia a hlasovou komunikaci. Sem spadá i řešení pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou osvědčených bezdrátových přístrojů založených na standardu DECT. 

Jako koncové zařízení pro hlasovou komunikaci slouží multifunkční bezdrátové telefonní přístroje řady AVM FRITZ!Fon. Nejvyšší model AVM FRITZ!Fon C6 v sobě integruje celou řadu pokročilých funkcí, které výrazně zvyšují možnosti jeho využití i uživatelský komfort.

FRITZ!Fon C6 se vyznačuje moderním ergonomickým designem a je vybaven kvalitním barevným displejem. Uživatelům nabízí snadné a intuitivní ovládání, kdy jsou všechny dostupné funkce jednoduše přístupné. 

Zařízení v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro efektivní integraci telefonních a internetových služeb. Kromě toho nabízí i další doplňkové funkce pro Internet a multimédia, takže ve spojení se zařízením AVM FRITZ!Box lze například sledovat obraz z interkomu u dveří nebo bezpečnostní IP kamery.  Mezi další funkce patří příjem e-mailů, prohlížení obsahu ve formátu RSS a přehrávání hudby.

FRITZ!Fon C6 je navíc vybaven režimem Eco Mode, který nejen šetří energii ale především prodlužuje provozní dobu přístroje na jedno nabití. Citlivý senzor jasu sám reguluje úroveň podsvícení displeje i klávesnice a pohybový senzor automaticky zapne přístroj, když jej uchopíte do ruky. Výsledkem je vysoká výdrž baterie, která postačuje až na 16 hodin hovoru nebo 12 dní v pohotovostním režimu. 

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm