Motorola a klan RUR zvou na mezinárodní herní turnaj Brawl Stars, který se uskuteční 6. a 7. června 2020

Bratislava, 27. květen 2020 – Motorola a klan RUR zvou na mezinárodní herní turnaj Brawl Stars. Přihlásit se může každý a zcela zdarma. Stačí  vyplnit prihlášku na webové stránce. Turnaje se zúčastní 500 hráčů ze Srbska, Bulharska, Rumunska, České republiky a Slovenska. Nejlepší hráč z každé země získá skutečně hodnotnou cenu – nový smartphone motorola edge+.

Motorola a klan RUR si připravili speciální cenu i pro celkově nejlepšího hráče turnaje, herní notebook Lenovo Legion Y740-15IRHg. Hraje se také o více než 20 prémiových herních doplňků a speciálně navržené trička.

Národní kvalifikace se bude konat 6. června 2020. Top 100 hráčů (20 z každé země) s nejlepším hodnocením bude vybráno ze všech zúčastněných zemí prostřednictvím kvalifikačních kol a tato stovka odehraje finále 7. června 2020.

Nejlepší hráč z každé země získá nejnovější vlajkovou loď motorola edge+.

Turnaj začne v obou termínech vždy ve 12:00 hod. CET (středoevropského času). 

Na tomto odkazu najdete turnajovou aplikaci. 

Vyrobený pro rychlost, sílu a špičkový 5G výkon. motorola edge+ má nejpokročilejší procesor na světě, Qualcomm® Snapdragon™ 865, který poskytuje největší výkon a téměř okamžitou odezvu při prohlížení, sledování videí nebo hraní her. 12GB DDR5 paměti Micron udržuje plynulý chod vašeho zařízení s 30% zvýšením maximální propustnosti a sníženou spotřebou baterie, takže můžete plně využívat výhod, které poskytuje technologie 5G.

Displej motorola edge + je skutečně speciální. Dokáže zobrazit miliardu odstínů barev a nabízí neuvěřitelnou dynamickou kvalitu obrazu díky technologii HDR10+. S obnovovací frekvencí obrazovky 90 Hz, kterou si zamilujete, se obrazovka postará o plynulé posouvání obsahu. Každý přesun a projetí prstem bude tak na displeji vypadat úžasně. Obrazovka je ideální pro zábavu díky poměru stran 21:9 – což je standardní velikost většiny filmů 

a televizních programů.

motorola edge+ má nejhlasitější a nejvýkonnější stereofonní reproduktory, které byly dosud použity v telefonu 

a přesné ladění pro profesionální zvukový výkon a hlubší a plnější zvuk. Technologie ladění zvuku pochází od společnosti Waves, nositele ocenění Technical GRAMMY® Award, aby byla vaše hudba, videa a telefonní hovory hlasitější a jasnější než kdykoliv předtím.

Systém fotoaparátů v motorola edge+ je blízko k foto a video kvalitě profesionálních zrcadlovek, jak je to jen možné. 108MP fotografický snímač na hlavním fotoaparátu má nejvyšší rozlišení, které bylo při smartphonech použito a je fyzicky téměř trojnásobně větší než 12MP senzory použité na předchozích vlajkových smartphonech. S technologií Quad Pixel, má tento senzor 4x větší citlivost na světlo pro zachycení neuvěřitelně jasných a ostrých fotografií za každých světelných podmínek. Všestranný systém tří fotoaparátů vám poskytne objektiv pro každý záběr. Zachyťte více z dálky s 8MP teleobjektivem s optickým přiblížením a vysokým rozlišením. Vyfoťte více ze scény se 16MP ultra-širokoúhlým objektivem nebo se přibližte a natáčejte neuvěřitelně detailní záběry zblízka pomocí integrované funkce Macro Vision.

Se vším tímto špičkovým výkonem a 5G silou jsme potřebovali baterii, která by měla výdrž, a proto jsme do tohoto zařízení dali 5000 mAh baterii, největší baterii při 5G telefonech na trhu, aby vám vydržel více než dva celé dny používání. Pro vaše pohodlí, motorola edge+ nabízí kabelové nabíjení TurboPowerTM a bezdrátové nabíjení, navíc můžete v okamžiku dobíjet své příslušenství a ostatní zařízení pomocí bezdrátového sdílení energie.

Pravidla turnaje:

 • Turnaje se mohou zúčastnit všichni hráči starší 12 let.
 • Maximální počet účastníků z každé země (Srbsko, Bulharsko, Rumunsko, Slovensko, Česko) je 100.
 • Hráči nebudou do kvalifikace losováni náhodně, ale budou vybráni ze všech přihlášených hráčů na základě jejich hodnocení ve hře.
 • Účastníci se musí připojit k hernímu klanu nejméně jeden den před uskutečněním turnaje, což znamená, že všichni členové, kteří se připojili ke klanu, turnaj odehrají.
 • Hráči jsou povinni respektovat sponzory a inzerenty. 
 • Hráči jsou povinni respektovat výběr režimu a mapy.
 • Účastí na turnaji povoluje hráč přehrávání záznamu hry na sociálních sítích (Snapchat, Twitter, Instagram, Facebook…) nebo na streamovací platformě (YouTube, Twitch) nebo Discord.
 • Hráč musí respektovat administrátora a hostitele. Jejich slovo je závazné.
 • Každý hráč má 2 minuty (od doby, kdy administrátor zavolá hráče) na to, aby vstoupil do místnosti a začal hru.
 • Přihláška slouží pouze k výběru hráče do turnaje a na udělení cen. Shromážděné údaje se po skončení turnaje 

a předání cen vymažou, pokud hráč nepovolí, aby byl v budoucnu kontaktován naší organizací při pořádání dalších turnajů.

Doporučení:

 • Dobré a stabilní připojení k internetu.
 • Kvalitní vybavení (napájení, velká obrazovka, …).
 • Nespěchejte (způsobuje to stres, a tím ztrátu koncentrace).
 • Vylepšete své zařízení (abyste předešli nedostatkům).

Nepovoluje se: 

 • Použití hlasového modifikátoru.
 • Použití účtu Supercell, který není v dobrém stavu.
 • Použití zapůjčeného účtu (účet jiného účastníka – hráči, kteří se podělili o svůj účet nebo poruší jakýkoli jiný aspekt Podmínek používání účtu Supercell před, během nebo po turnaji budou vyloučeni ze soutěže a dostanou zákaz i na budoucí akce).
 • Hackování další uživatele.
 • Kritizování, urážení, posuzování moderátorů, organizátorů a ostatních hráčů.
 • Být jakýmkoli způsobem „toxický“.
 • Ovlivňování hráčů/organizátorů, … (jakýmkoli způsobem).
 • Používání šokujících vyjádření vůči komukoliv (sexuální, rasistické, náboženské, pornografické,…).
 • Žádné sdružování se a kempování! Pokud zjistíme, že jde o takové chování, můžete být z tohoto i z budoucích turnajů diskvalifikováni.

Prosím, ujistěte se, že jsou dodrženy všechna pravidla. Pokud dojde k jejich nedodržení, hráč bude mít zákaz účastnit se turnaje až do odvolání. Hrajte pro zábavu a respektujte své protivníky!

KLIKNUTÍM NA TLAČÍTKO POTVRDIT BUDETE PŘESMĚROVÁNI NA DALŠÍ STRÁNKU S POTVRZENÍM. TO ZNAMENÁ, ŽE JSTE SE ÚSPĚŠNĚ PŘIHLÁSILI A ŽE NEDOSTANETE ŽÁDNÉ JINÉ POTVRZENÍ (přes webovou stránku, e-mail, atd.). BUDEME VÁS KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM EMAILU, KTERÝ JSTE POSKYTLI VE FORMULÁŘÍCH POKUD BUDETE VYBRÁNI K ÚČASTI V TURNAJI.

Potvrzení:

Děkujeme že se účastníte tohoto úžasného turnaje!

Můžete se přihlásit – ZDE

Událost bude vysílána na webu: https://www.youtube.com/klanrur

Ceny pro hráče: 

5x motorola edge+ pro nejlépe umístěné hráče z každé země (*)

1x notebook Lenovo Legion Y740 (𝟭𝟱”) pro celkového vítěze 

100x stylové gamerské tričko

20 herních doplňků pro nejlepších 20 hráčů ve finále:

1x 𝗟𝗼𝗴𝗶𝘁𝗲𝗰𝗵 𝗚𝟴𝟭𝟱

1x 𝗦𝘁𝗲𝗲𝗹𝘀𝗲𝗿𝗶𝗲𝘀 𝗔𝗿𝗰𝘁𝗶𝘀 𝟳

1x 𝗦𝘁𝗲𝗲𝗹𝘀𝗲𝗿𝗶𝗲𝘀 𝗔𝗿𝗰𝘁𝗶𝘀 𝟯

2x 𝗦𝘁𝗲𝗲𝗹𝘀𝗲𝗿𝗶𝗲𝘀 𝗔𝗣𝗘𝗫 𝟱

1x 𝗦𝘁𝗲𝗲𝗹𝘀𝗲𝗿𝗶𝗲𝘀 𝗥𝗜𝗩𝗔𝗟 𝟲𝟱𝟬

2x 𝗦𝘁𝗲𝗲𝗹𝘀𝗲𝗿𝗶𝗲𝘀 𝗥𝗜𝗩𝗔𝗟 𝟲𝟬𝟬

1x 𝗦𝘁𝗲𝗲𝗹𝘀𝗲𝗿𝗶𝗲𝘀 𝗦𝗘𝗡𝗦𝗘𝗜 𝗧𝗲𝗻

5x 𝗟𝗼𝗴𝗶𝘁𝗲𝗰𝗵 𝗛𝗲𝗮𝗱𝘀𝗲𝘁 𝗚𝟯𝟯𝟮

5x 𝗟𝗼𝗴𝗶𝘁𝗲𝗰𝗵 𝗚𝟮𝟬𝟯

1x 𝗥𝗔𝗭𝗘𝗥 𝗕𝗹𝗮𝗰𝗸𝘄𝗶𝗱𝗼𝘄

Ceny pro diváky: 

3x 𝗦𝘁𝗲𝗲𝗹𝘀𝗲𝗿𝗶𝗲𝘀 𝗔𝗣𝗘𝗫 𝟯

2x 𝗟𝗼𝗴𝗶𝘁𝗲𝗰𝗵 𝗚𝟮𝟬𝟯

20x tričko

* To znamená, že nejlepší hráč z každé země, bez ohledu na jeho výsledné hodnocení, získá telefon. Nejlepší hráč 

z každé země je hráč, který je nejlepší ve srovnání s ostatními hráči z dané země.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky 

a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro získání dalších informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInuFacebookuTwitteruInstagramuWeibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednitvím našeho Storyhubu.