Nová generace telefonů Panasonic DECT v inovativním designu a s širšími možnostmi využití

Nová generace telefonů Panasonic DECT KX-TPA70 a KX-TPA73 – ideální pro malé podniky v oblasti maloobchodu, pohostinství a zdravotnictví

Praha, 2. června 2020 – Společnost Panasonic dnes oznámila uvedení nové generace telefonů Panasonic DECT s inovativním designem a intuitivním ovládáním. Telefony KX-TPA70 a KX-TPA73 jsou určené pro použití v ekosystému základnové stanice Panasonic KX-TGP600. Oba modely posouvají uživatelskou zkušenost na další úroveň díky jasnému barevnému rozhraní a jednoduchému, intuitivnímu ovládání. Tyto telefony jsou ideální pro malé podniky v oblastech maloobchodu, pohostinství a zdravotnictví.

„Po rozsáhlém výzkumu mezi uživateli z řad podniků a provozovateli telekomunikačních sítí jsme vyvinuli další generaci telefonů DECT se zcela novým rozhraním. To je navržené tak, aby mohl uživatel rychle a snadno využívat nejnovější funkce,“ řekl Raphael Studer, vedoucí rozvoje evropského obchodu pro divizi Communication Solutions společnosti Panasonic.

Uživatelské rozhraní má jasné barvy, vysokou viditelnost, konzistentní ovládání kláves, intuitivní strukturu hlavního menu a ikony pro snadné ovládání a přesměrování hovorů. Telefon také disponuje tlačítkem rychlého vytáčení, které lze použít k rychlému vytočení předdefinovaného čísla nebo jako tlačítko přivolání pomoci například v maloobchodním prostředí.

Tělo telefonu obsahuje otočnou nebo klasickou sponou na opasek. Přístroje disponují také 3,5mm konektorem pro sluchátka a technologií Bluetooth pro snadné používání mobilními pracovníky. Telefony mají jedinečnou funkci hlasového ekvalizéru, která zajišťuje čistý a zřetelný zvuk i v těch nejhlučnějších prostředích.

K dispozici jsou také silikonová pouzdra na telefony a kryty pro nabíjecí stanice. Ty zaručují ochranu a snadné čištění v prostředích, kde je riziko polití nebo kumulace nečistot jako jsou restaurace a bary, maloobchodní prodejny nebo ordinace lékařů a zubařů.

Pokročilý telefon KX-TPA73 nabízí neuvěřitelných 400 hodin pohotovostní doby, 20 hodin doby hovoru a rychlé dobíjení za 3 hodiny. Základní telefon KX-TPA70 nabízí 200 hodin pohotovostní doby, 11 hodin doby hovoru a rychlé dobíjení za 6 hodin.

Nová generace telefonů tvoří standard jednobuněčných systémů SIP DECT a doplňuje úspěšný ekosystém stanice KX-TGP600 značky Panasonic. Stanice nabízí až 8 hovorů, sluchátka a SIP účty, různé bezdrátové stolní i bezdrátové telefony a opakovač pro snadné rozšíření pokrytí a také jednoduché nastavení a údržbu.

Další informace naleznete na webu: https://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/kx-tpa70 a https://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/kx-tpa73 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem ve vývoji různých elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a podniků B2B. Společnost, která v roce 2018 oslavila 100. výročí svého založení, se celosvětově rozšířila a nyní provozuje 582 dceřiných společností a 87 přidružených společností po celém světě, přičemž za rok končící 31. března 2019 zaznamenala konsolidovaný čistý obrat ve výši 62,5 miliardy EUR. Společnost používá své technologie k vytvoření lepšího života a lepšího světa pro své zákazníky.

Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: https://www.panasonic.com/cz/ 

Informace o kategorii Panasonic Communication Solutions

Panasonic Communication Solutions je obchodní jednotkou divize Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) se sídlem ve Wiesbadenu (Německo). Komunikační řešení Panasonic nabízí vysoce kvalitní telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci a nemusíte řešit připojení.

Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/about-panasonic-communication-solutions