Bell nabízí komplexní program pro zákazníky komerčních vrtulníků

Fort Worth, Texas (3. června 2020) – Společnost Bell Textron Inc., dceřiná společnost Textron Inc. (NYSE: TXT), představila komplexní program pro zákazníky nových komerčních vrtulníků Bell, včetně Bell 505, Bell 407GXi, Bell 429 a SUBARU Bell 412EPX. Bell ke každému novému nákupu uvedených strojů připojí roční předplatné balíčků databáze Garmin® OnePak™ a aplikace Garmin Pilot™. Nástroj Database Concierge usnadňuje správu databází tím, že prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Garmin Pilot zajišťuje automaticky bezdrátový přenos informací z databází do avioniky letounu.

Již dříve v tomto roce oznámil Bell investici do nových avionických souprav v celém našem portfoliu pro komerční sektor. Nový program představuje další krok k tomu, abychom našim operátorům dodávali technologicky nejmodernější vrtulníky,“ řekla Susan Griffin, výkonná viceprezidentka pro komerční sektor ve společnosti Bell. „Chceme i nadále poskytovat operátorům přidanou hodnotu a pilotům co nejúplnější informace, které potřebují k létání. Proto nás těší, že můžeme rozšířit svou nabídku zákazníkům o databázi OnePak společnosti Garmin a řešení Garmin Pilot Electronic Flight Bag (EFB).“

OnePak od společnosti Garmin je schopen s využitím volitelné multimediální karty Flight Stream 510 bezdrátově přenášet letecké databáze z aplikace Garmin Pilot na mobilním zařízení Apple do avioniky v kokpitu. Databáze OnePak lze také stáhnout z webu flyGarmin®. Předplatné Garmin OnePak zahrnuje navigační databázi Garmin (Heli), frekvenční databázi, základní mapu, adresář letišť, Garmin FliteCharts®, traťové mapy pro lety IFR, VFR sekční diagramy, terén/překážky a SafeTaxi®.

Garmin OnePak navíc obsahuje aplikaci Garmin Pilot s funkcemi elektronické tašky pro piloty, které se jednoduše integrují do kokpitu. Garmin Pilot zahrnuje interaktivní mapy, systém hlášení meteorologických informací, syntetické vidění, dokumenty, vyplňování letových plánů a plnohodnotnou navigaci na dálku s FliteCharts a SafeTaxi.

Garmin OnePak je v současné době k dispozici pro všechny operátory v Severní a Jižní Americe.

O společnosti Bell 

Již více než 80 let měníme zážitek z létání a toho, kam až se můžeme dostat. Byli jsme prvními, kdo prolomil hranici zvuku a kdo získal certifikaci pro komerční vrtulník. Byli jsme na palubě první lunární mise NASA a uvedli jsme na trh pokročilý systém s překlopnými rotory. Nastavujeme standardy pro mobilitu na vyžádání. Kromě centrály ve Fort Worth v americkém Texasu působíme jako dceřiná společnost Textron Inc. v dalších strategických lokalitách po celém světě. Díky tomu, že více než 1300 našich kolegů sloužilo v armádě, je naší vášní pomáhat právě armádě plnit její mise. Naše průlomové inovace přinášejí zákazníkům výjimečné zážitky. Efektivně, spolehlivě a v první řadě bezpečně.

O konsorciu Textron Inc.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální síť leteckého, vojenského, průmyslového a finančního obchodu, k tomu, aby svým zákazníkům poskytla inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě svými silnými značkami – např. Bell, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Arctic Cat, Textron Systems a TRU Simulation + Training. Pro více informací navštivte www.textron.com.

Některá prohlášení v této tiskové zprávě jsou plánovaná prohlášení, které mohou obsahovat výnosy a tržby nebo popisovat strategie, cíle, výhledy apod. Toto prohlášení se vztahuje pouze k datu, kdy bylo vydáno, a naší povinností není jej v budoucnosti aktualizovat či revidovat. Tato tvrzení podléhají známým a neznámým rizikům, nejistotám a dalším faktorům, které mohou způsobit, že se naše skutečné výsledky budou významně lišit od těch, které jsou v těchto výhledových prohlášeních uvedeny, včetně mimo jiné efektivnosti investic do výzkumu a vývoje nových produktů, případně neočekávaných výdajů nebo zpoždění v souvislosti se uváděním významných nových produktů nebo programů. Dále mezi tyto okolnosti patří změna priorit nebo snížení výdajů na obranu vlády USA, včetně těch, které se týkají vojenských operací v zahraničí; změny celosvětových ekonomických nebo politických podmínek, které ovlivňují poptávku po našich produktech, úrokové sazby nebo směnné kurzy; naše schopnost fungovat podle očekávání a kontrolovat náklady na základě smluv s vládou USA; kompetence vlády USA jednostranně upravovat nebo ukončovat své smlouvy s námi podle potřeb vlády USA nebo pro naše neplnění, měnit platné zásady zadávání veřejných zakázek a účetnictví nebo za určitých okolností zadržovat platby nebo nás pozastavit nebo vyloučit jako dodavatele způsobilého k získání budoucích zakázek; změny v prioritách financování zahraničního vojenského sektoru nebo rozpočtová omezení a rozhodnutí anebo změny vládních nařízení nebo politik týkajících se vývozu a dovozu vojenských a komerčních produktů; a problémy s výkonem u klíčových dodavatelů, subdodavatelů nebo obchodních partnerů.