Seznamka Badoo je nově v AppGallery

Až 600 milionů uživatelů AppGallery si může díky nové spolupráci s Badoo hledat partnera na jedné z nejpopulárnějších seznamovacích platforem na světě.

Seznamka Badoo s téměř 500 miliony uživateli ve 190 zemích a 51 jazycích je nyní k dispozici v AppGallery. Tato aplikace umožňuje lidem chatovat, pořádat videohovory a setkávat se. Rychlejšímu a kvalitnějšímu vyhledávání vhodných protějšků napomáhá systém výběru založený na pravdivosti odpovědí.

Badoo je k dispozici jako rychlá aplikace (Quick App). Tato inovativní funkce je vyvinuta přímo pro AppGallery a umožňuje používat aplikace bez instalace. Podle komunikačního ředitele společnosti Badoo Tristana Pineira je hlavní výhodou rychlých aplikací nejen mnohem menší náročnost na místo na telefonech, ale umožňují i lepší výkon aplikací při velkém zatížení.

Huawei neustále rozvíjí spolupráci s předními světovými vývojáři aplikací. Badoo je jednou z nejnovějších aplikaci v obchodu AppGallery. Tyto aplikace, kterých je již více než 60 000, využívají pokročilé technologie a funkce zařízení Huawei k poskytování kvalitních služeb.

Všechny aplikace vyvinuté ve spolupráci s Huawei a tisíce dalších kvalitních aplikací třetích stran jsou k dispozici na otevřené a zabezpečené distribuční platformě AppGallery. Ta je jedním ze tří největších obchodů s aplikacemi na světě a spojuje 420 milionů aktivních uživatelů měsíčně ve více než 170 zemích a regionech.

Aplikaci Badoo si můžete stáhnout v AppGallery:

https://huaweimobileservices.com/appgallery/