Nová IP kamera Axis má unikátní design se dvěma senzory. Zajistí široký přehled i detailní záběry

Axis Communications uvádí na trh síťovou kameru AXIS P3715-PLVE s dvojitým senzorem, která je navržena pro co nejširší záběr prostoru i podrobné pokrytí detailů, to vše v nočním i denním provozu i za náročných světelných podmínek. S jedinou kamerou lze monitorovat prostor ve dvou různých směrech, takže je ideální například pro školní haly či chodby.

Vícesměrová síťová kamera AXIS P3715-PLVE má jedinečnou konstrukci kopule ve tvaru arašídu a umožňuje ušetřit instalační náklady díky flexibilnímu polohování obou varifokálních hlav kamery. Každou hlavu kamery lze ovládat samostatně a zajistit tak záběry ze dvou různých směrů zároveň. Nebo je možné obě hlavy nastavit stejným směrem, takže mohou tentýž cílový objekt zachytit jak v širokoúhlém záběru, tak i v přiblíženém detailu. 

Díky technologiím Axis Lightfinder a Axis Forensic WDR dokáže tato kamera věrně zachytit barvy a

podrobné detaily i v náročných podmínkách nebo při slabém osvětlení. Infračervený přísvit v rozsahu

360° s možností individuálního nastavení jednotlivých LED a s automatickým IR filtrem zajišťuje

vynikající obrazovou kvalitu ve dne i v noci.

Mezi nejdůležitější charakteristiky patří:

  • Rozlišení 2x 2 Mpx, vícesměrová kamera s jednou IP adresou,
  • Funkce panoramatického snímání, otáčení a naklánění,
  • IR přísvit v rozsahu 360° s individuálně nastavitelnými LED,
  • Technologie Axis Lightfinder a Forensic WDR,
  • Kompresní technologie Zipstream s podporou formátu H.264.

Kamera AXIS P3715-PLVE je vybavena dálkově ovládanými funkcemi přibližování a ostření. Umožňuje rychlou a přesnou instalaci. Funkce Zipstream s podporou formátu H.264 významně omezuje nárokyna šířku pásma a kapacitu úložiště, aniž by to mělo jakékoli dopady na obrazovou kvalitu.

Kamera se začne dodávat prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis ve 3.

čtvrtletí 2020 za doporučenou koncovou cenu 21 900 Kč.

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Společnost Axis má přes 3 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a při poskytování klientských řešení spolupracuje s globální sítí partnerů. Společnost Axis byla založena v roce 1984 a sídlí ve švédském Lundu. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.