Game Ready na GeForce NOW: Apex Legends dostává podporu NVIDIA Highlights. Vrací se Besiege

NVIDIA Highlights míří do Apex Legends. Populární free-to-play battle royale hra nyní dokáže využívat chytré rozpoznávání důležitých okamžiků ve hře, automaticky je ukládat a umožní je také hráčům snadno sdílet na sociálních sítích. Aktuální verze NVIDIA Highlights bude v následujících týdnech dostupná stále více uživatelům.

Apex Legends rozšiřuje seznam her ve službě GeForce NOW podporujících Highlights. Jejich kompletní přehled je dostupný zde.

Game Ready on GeForce NOW

Game Ready na GeForce NOW znamená, že hráči mohou své oblíbené hry spustit téměř ihned bez zdlouhavé instalace a užívat si hraní v cloudu, které je optimalizováno pro skvělý zážitek. Využívá výhod Game Ready ovladačů pro lepší výkon a nabízí okamžité updaty. Pokud hry podporují RTX, mohou se uživatelé těšit také na skvěle vypadající grafiku s ray tracingovými efekty.
Závazek přidávat každý týden ve čtvrtek do služby nové hry v rámci programu Game Ready na GeForce NOW pokračuje i tentokrát a přináší celkem 15 nových titulů. Vrací se například Besiege, založená na fyzikálních hrátkách a stavbě středověkých obléhacích strojů. Mezi novinky pak patří multiplayerový sandboxový survival titul Scrap Mechanic nebo originální plošinovka Ultimate Chicken Horse, ve které se hráči aktivně podílejí na stavbě úrovní, kladou do nich pasti na ostatní a zároveň se snaží do žádné nechytit.
Probíhají také přípravy na podpoře her, které jsou každý týden zdarma v rámci Epic Vault.  Tento týden jde o The Escapists 2 Killing Floor 2.

Nové přírůstky v rámci Game Ready na GeForce NOW:

Novinky v GeForce NOW:

 • A Story About My Uncle
 • Arise: A Simple Story (Epic Games Store)
 • Avorion
 • Black Desert Online (Russia/Turkey/MENA)
 • Endless World
 • Hue
 • My Time at Portia (Epic)
 • Neo Cab
 • Scrap Mechanic
 • Ultimate Chicken Horse

Návrat do GeForce NOW:

 • Besiege
 • Construction Simulator 2 US – Pocket Edition
 • Cultist Simulator
 • Empyrion – Galactic Survival
 • Last Tide
Detaily o vybraných hrách v anglickém jazyce: 

Game Title: Besiege

Developer: Spiderling Studios

Publisher: Spiderling Studios

Game Store: Steam

Link: https://store.steampowered.com/app/346010/Besiege/

Price: $14.99

Description: Besiege is a physics based building game in which you construct medieval siege engines. Battle your way through a 54 level single-player campaign, unleash chaos with your friends in multiplayer, create your own worlds with the level editor, customize your game with mods through the workshop.

Game Title: Neo Cab

Developer: Chance Agency

Publisher: Fellow Traveller

Game Store: Steam

Link: https://store.steampowered.com/app/794540/Neo_Cab/

Price: $14.99

Description: Play as Lina, the last human driver-for hire searching for her missing friend in the neon streets of Los Ojos. In this interactive story, you’ll meet unique passengers during your nightly shifts, each with their own clues and secrets, if you can get them to share.

Game Title: Scrap Mechanic

Developer: Axolot Games

Publisher: Axolot Games

Game Store: Steam

Link: https://store.steampowered.com/app/387990/Scrap_Mechanic/

Price: $19.99 USD

Description: Enter the creative paradise of Scrap Mechanic! Build fantastic machines, go on adventures with your friends and defend against waves of evil Farmbots in this imaginative multiplayer survival sandbox. With Scrap Mechanic’s powerful creation tools you can engineer your own adventures!

Game Title: Ultimate Chicken Horse

Developer: Clever Endeavour Games

Publisher: Clever Endeavour Games

Game Store: Steam

Link: https://store.steampowered.com/app/386940/Ultimate_Chicken_Horse/

Price: $14.99

Description: Ultimate Chicken Horse is a party platformer game where you build the level as you play, placing traps and hazards to screw your friends over, but trying not to screw yourself.