Anketa Vertical 2020: Bell je číslo jedna mezi výrobci vrtulníků

Šesté výroční ankety Vertical, jež hodnotila OEM výrobce v širokém spektru činností souvisejících se spokojeností zákazníků, se podle MHM Publishing zúčastnilo více než 1 200 respondentů z leteckého průmyslu. V segmentu OEM výrobků pro vrtulníky obsadil Bell první místo téměř ve všech kritériích ankety, obdobně si vedla společnost Safran mezi výrobci motorů.

Bell a Safran se také umístily na prvním místě mezi OEM výrobci za postup během koronakrize, což bylo v letošní anketě předmětem samostatného hodnocení. Celkové výsledky se objevily v červencovém vydání Vertical, které je nyní dostupné na internetu.

Během této náročné doby Bell zavedl opatření na ochranu svých zaměstnanců, aby mohl uspokojit potřeby zákazníků prostřednictvím dodávky dílů, služeb a podpory. Díky tomu zůstaly všechny globální operace společnosti Bell v provozu.

Bell se ve svých obchodních činnostech přizpůsobil, aby byl schopen během cestovních omezení a zrušení hlavních konferencí vyhovět provozovatelům vrtulníků. Společnost rovněž představila nové způsoby podpory klientů prostřednictvím virtuálních školení a online kurzů v Bell Training Academy.

S cílem zajistit si vedoucí postavení v oblasti zákaznické podpory a služeb zahájil Bell několik nových iniciativ, především MyBell.com. Zákaznický portál propojuje všechny vlastníky a operátory vrtulníků Bell do virtuálního trhu, na kterém mohou využívat další samoobslužné funkce. 

###

O společnosti Bell 

Již více než 80 let měníme zážitek z létání a toho, kam až se můžeme dostat. Byli jsme prvními, kdo prolomil hranici zvuku a kdo získal certifikaci pro komerční vrtulník. Byli jsme na palubě první lunární mise NASA a uvedli jsme na trh pokročilý systém s překlopnými rotory. Nastavujeme standardy pro mobilitu na vyžádání. Kromě centrály ve Fort Worth v americkém Texasu působíme jako dceřiná společnost Textron Inc. v dalších strategických lokalitách po celém světě. Díky tomu, že více než 1300 našich kolegů sloužilo v armádě, je naší vášní pomáhat právě armádě plnit její mise. Naše průlomové inovace přinášejí zákazníkům výjimečné zážitky. Efektivně, spolehlivě a v první řadě bezpečně.

O konsorciu Textron Inc.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální síť leteckého, vojenského, průmyslového a finančního obchodu, k tomu, aby svým zákazníkům poskytla inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě svými silnými značkami – např. Bell, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Arctic Cat, Textron Systems a TRU Simulation + Training. Pro více informací navštivte www.textron.com.

Některá prohlášení v této tiskové zprávě jsou plánovaná prohlášení, které mohou obsahovat výnosy a tržby nebo popisovat strategie, cíle, výhledy apod. Toto prohlášení se vztahuje pouze k datu, kdy bylo vydáno, a naší povinností není jej v budoucnosti aktualizovat či revidovat. Tato tvrzení podléhají známým a neznámým rizikům, nejistotám a dalším faktorům, které mohou způsobit, že se naše skutečné výsledky budou významně lišit od těch, které jsou v těchto výhledových prohlášeních uvedeny, včetně mimo jiné efektivnosti investic do výzkumu a vývoje nových produktů, případně neočekávaných výdajů nebo zpoždění v souvislosti se uváděním významných nových produktů nebo programů. Dále mezi tyto okolnosti patří změna priorit nebo snížení výdajů na obranu vlády USA, včetně těch, které se týkají vojenských operací v zahraničí; změny celosvětových ekonomických nebo politických podmínek, které ovlivňují poptávku po našich produktech, úrokové sazby nebo směnné kurzy; naše schopnost fungovat podle očekávání a kontrolovat náklady na základě smluv s vládou USA; kompetence vlády USA jednostranně upravovat nebo ukončovat své smlouvy s námi podle potřeb vlády USA nebo pro naše neplnění, měnit platné zásady zadávání veřejných zakázek a účetnictví nebo za určitých okolností zadržovat platby nebo nás pozastavit nebo vyloučit jako dodavatele způsobilého k získání budoucích zakázek; změny v prioritách financování zahraničního vojenského sektoru nebo rozpočtová omezení a rozhodnutí anebo změny vládních nařízení nebo politik týkajících se vývozu a dovozu vojenských a komerčních produktů; a problémy s výkonem u klíčových dodavatelů, subdodavatelů nebo obchodních partnerů.