Co říkají Češi a Slováci na vůbec první notebook a bezdrátová sluchátka od HONORu?

[Praha, 23. července 2020] – Už přes dva měsíce si můžete pořídit vůbec první notebooky značky HONOR, HONOR MagicBook 14 a HONOR MagicBook 15. HONOR ve stejnou chvíli spustil také prodeje prvních TWS bezdrátových sluchátek HONOR Magic Earbuds. Obě novinky získaly od odborných redakcí velmi vysoká cenění. Co na ně říkají běžní uživatelé? HONOR nechal své fanoušky, aby oba produkty otestovali. Zájem o testování byl opravdu velký. Přihlásilo se přes 1200 fanoušků, z nichž HONOR vybral pouhých 15 testerů. Ti po testování obdrželi poukaz v hodnotě 2000 Kč na nákup HONOR MagicBook 14 nebo 15 a bezdrátová sluchátka HONOR Magic Earbuds zdarma jako dárek. Jaké jsou výsledky?

HONOR MagicBook se líbí nejvíc díky jednoduchému designu a výdrži baterie

Co fanoušci HONOR, kteří HONOR MagicBook testovali, ocenili nejvíc? Jednoznačně se shodují, že je to celodenní výdrž baterie a elegantní minimalistický design. Následuje velmi jednoduché efektní zapínání pomocí otisku prstu nebo unikátní funkce Magic-Link 2.0, tedy rychlé sdílení fotek a souborů z telefonu nebo zrcadlení obrazovky mobilu na displej notebooku a obráceně.

Češi a Slováci na notebook surfují po internetu nebo si vyřizují elektronickou poštu

Pokud příjde řeč, na co nejvíce Češi a Slováci notebook využijí, jednoznačně vyhrává brouzdání na internetu. Hned po něm následuje vyřizování elektronické pošty. Při testování se HONOR MagicBook osvědčil na rychlou a efektivní úpravu fotek, ale také na hraní her. Z výsledků je patrný také všeobecný trend, kdy pro sociální sítě častěji využíváme mobilní zařízení.

Bezdrátová sluchátka HONOR Magic Earbuds získávají body za vysoce kvalitní zvuk a snadné ovládání

Respondenti testovacího programu vidí jednoznačnou výhodu bezdrátových sluchátek HONOR Magic Earbuds ve velmi kvalitním zvuku. Po něm přichází na řadu chytré ovládání, které je navíc invividuálně nastavitelné. Pouhým poklepáním na levé nebo pravé sluchátko si můžete nastavit hlasitost, spuštění nebo vypnutí aktivního potlačení hluku nebo třeba přeskočit písničku. Sluchátka byla také pochválena za pěkný a velmi dobře padnoucí ergonomický design a kvalitu hands free volání.

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube 

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk