6. série Živí mrtví: Počátek konce

Televizní stanice AMC hostila 24. července virtuální panel seriálu Živí mrtví: Počátek konce, v rámci festivalu Comic-Con@Home. AMC během panelu oznámila datum návratu šesté série seriálu a další novinky. 

Živí mrtví: Počátek konce 6. série

Panelu, který moderoval Chris Hardwick (Talking Dead), se zúčastnili vedoucí scénárista seriálu Scott M. Gimple, výkonní producenti Andrew Chambliss a Ian Goldberg a herci Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Karen David, Jenna Elfman a Rubén Blades. 

  •     Diváci v Čechách a na Slovensku se na šestou sérii seriálu Živí mrtví: Počátek konce mohou těšit už v pondělí 12. října ve 22:00 na AMC. Šestá série je další světovou premiérou na AMC. 
  •     Herec Lennie Jameschystá v šesté sérii svůj režisérský debut, připojí se tak ke kolegovi Colmanovi Domingovi, který bude v této sérii režírovat svůj třetí díl
  •     První fotografie z nové série je k dispozici ke stažení zde

O společnosti AMC Networks:

Společnost AMC Networks Inc. se již více než 30 let věnuje produkci kvalitních filmů a pořadů, stojí za jedněmi z nejvíce oceňovaných dramatických seriálů v posledním desetiletí, např. Mad Men a Breaking Bad. AMC si připsalo již několik úspěchů, celkem 45 cen Primetime Emmy a přes 290 nominací na Emmy. AMC je první kabelovou stanicí, která v roce 2008 získala cenu Emmy za vynikající dramatický seriál Mad Men z roku 2008. Mezi aktuálně nejúspěšnější dramatické sériály z produkce AMC oceněné Zlatým glóbem, patří Better Call Saul, Fear The Walking Dead, NOS4A2 a The Terror.