Seznamte se s novými produkty AVM pro chytrou domácnost

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro vysokorychlostní přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. 

Nosnými produkty AVM jsou zařízení pro rychlý přístup k Internetu řady FRITZ!Box, která poskytují rovněž celou řadu dalších funkcí vhodných pro domácnosti a menší firmy. Nedílnou součástí nabídky AVM jsou i různá řešení pro chytrou domácnost, která doplňují funkční možnosti domácí sítě a rychlého připojení k Internetu.

Příkladem může být FRITZ!DECT 210, což je inteligentní dálkově ovládaná zásuvka do elektrické sítě. Ta je určena nejen pro vnitřní ale i externí použití, protože je odolná proti postřiku vodou (klasifikace IP44) a má odpovídající rozsah provozních teplot -20° až +40° C. Ve spojení se zařízením FRITZ!Box je možné s pomocí FRITZ!DECT 210 ovládat a programovat zapínání a vypínání elektrických zařízení dálkově přes Internet prostřednictvím PC, tabletu či smartphone. 

Užitečným doplňkem je také zařízení AVM FRITZ!DECT 400, které přidává komfortní možnost ovládat výše různá zařízení manuálně. Jedná se o kompaktní spínač, který lze snadno umístit kdekoliv v domácnosti. Ten je bezdrátově připojen k FRITZ!Box přes DECT ULE a jeho tlačítko lze naprogramovat k ovládání libovolného jiného zařízení v rámci dané domácí sítě. 

Nejnovější pokročilá verze nese označení FRITZ!DECT 440, což je čtyřsměrný spínač s e-paper displejem pro ovládání různých FRITZ! Smart Home zařízení, a to jednotlivě nebo po skupinách. Je navíc vybaven i snímačem teploty, což lze využít například pro řídící jednotku topných radiátorů FRITZ!DECT 301.

Dalším novinkou je chytrá žárovka FRITZ!DECT 500 LED light, u které lze plynule ovládat nejenom intenzitu svícení, ale také barvu světla. Díky tomu je možné snadno přizpůsobit osvětlení konkrétním potřebám a situaci.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm