Viber již brzy rozšíří možnosti vašeho vyjadřování s pomocí reakcí na zprávy

V rámci Světového dne emotikonů Viber zjišťoval, kteří smajlíci jsou mezi jeho uživateli nejoblíbenější a současně oznámil, že brzy zavede funkci reakcí na zprávy 

Praha, 27. července, 2020Rakuten Viber, jedna z předních komunikačních aplikací na světě, přidává mezi své funkce možnost reagovat na zprávy v Komunitách s pomocí různých smajlíků. V souladu s narůstající oblibou komunikačních aplikací na celém světě rozšiřuje Viber možnosti kreativního vyjádření svých uživatelů, aby se mohli vyjadřovat co nejpřirozeněji a nejpřesněji. 

V rámci Světového dne emotikonů, který je každý rok 17. července, se Viber zeptal svých uživatelů, kteří smajlíci jsou jejich nejoblíbenější. Vybírat mohli z těchto pěti – like, lol, překvapený, smutný nebo rozzlobený (?, ?, ?, ?, ?). Čeští uživatelé zvolili LOL ? za svůj nejoblíbenější. Ankety se zúčastnilo více než 2 000 lidí a 58 % hlasovalo pro smajlíka LOL.

Pro reakci na zprávu stačí dlouze kliknout na ikonku srdíčka a vybrat si, jak na zprávu zareagovat. A protože komunikace funguje vždy mezi dvěma stranami, mají uživatelé možnost podívat se, jak na zprávu v Komunitě reagovali ostatní. Stačí dlouze kliknout na zprávu a informace o reakcích ostatních členů.

Viber má za cíl umožňovat uživatelům vyjadřovat se, jak nejpřesněji chtějí. Možnost reagovat na zprávu pouze s pomocí srdíčka nestačí, protože nevyjadřuje všechny možné emoce, které uživatelé pociťují. Reakce na zprávy umožní vyjádřit se lépe a přesněji, řekl Ofir Eyal, COO ve společnosti Viber. 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=s-ZxLUIy8T0

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v naší aplikace a můžete se také zúčastnit zajímavých anket. 

O platformě Rakuten Viber

V Rakuten Viber spojujeme lidi. Bez ohledu na to, kdo jsou nebo odkud jsou. Naše celosvětová uživatelská základna má přístup k řadě funkcí, jako jsou individuální rozhovory, videohovory, skupinové zasílání zpráv, novinky a diskuze se svými oblíbenými značkami a celebritami. Našim uživatelům zajišťujeme bezpečné a svobodné prostředí pro sdílení svých emocí.

Rakuten Viber je součástí Rakuten Inc., světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb. Jedná se o oficiální komunikační kanál týmu FC Barcelona a oficiálního partnera pro rychlé zasílání zpráv a volání týmu Golden State Warriors.

Připojte se k Viber ještě dnes a užijte si nejlepší komunikační zážitek na světě!

Zajímají vás další informace o Rakuten Viber? Naleznete je zde brand center