HONOR zaznamenal 32% meziroční nárůst prodejů. Česká republika si drží vedoucí postavení v regionu

[Praha, 29. července 2020] – HONOR během první poloviny roku meziročně zaznamenal 32% nárůst prodejů. Vizionářská strategie mladého technologického brandu se vyplácí a přináší první ovoce. O České republice je z hlediska obliby značky slyšet i v globálním kontextu. Nejen díky fitness hodinkám HONOR MagicWatch 2a notebookům HONOR MagicBook se Česká republika v prodejích šplhá na přední pozice.

Strategie 1+8+N přináší značce HONOR první ovoce

HONOR se v první polovině roku dostal do první pětky nejprodávanějších telefonů v České republice. V Rusku se pak stal vůbec nejprodávanější značkou chytrých telefonů s 25,9% podílem na trhu. Za první čtvrtletí roku 2020 byl HONOR v první pětce v prodeji chytrých telefonů také v Saudské Arábii, kde si vysloužil třetí místo v kategorii high-end chytrých telefonů.

V kategorii nositelné elektroniky v prvním čtvrtletí roku 2020 patří do pětky nejúspěšnějších zemí z hlediska prodejnosti Rusko, Malajsie, Česká republika a Indie.

V červnu 2020 se série HONOR MagicBook vyšplhala na první místo za nejlépe prodávaný ultrabook v Rusku.  HONOR MagicBook 14 se stal druhým nejvíce prodávaným produktem na českém eshopu Datart.cz. Čtvrté místo za nejlépe prodávaný produkt získal na německém notebooksbiliger.de, páté místo za nejprodávanější notebook a desáté místo za nejprodávanější produkt vůbec na francouzském Boulanger a do desítky nejlépe prodávaných nových produktů na Amazon.co.uk s hodnocením zákazníků 4,9 hvězdiček.

Eshop HIHONOR.COM si udržuje stabilní růst prodejů i počtu registrovaných uživatelů

Oficiální online eshop HIHONOR.com se širokým výběrem produktů a také vypracovaným zákaznickým servisem dál roste. HIHONOR.com zaznamenal 146% nárůst prodejů v první polovině roku 2020.

K tomu přispěla také 30% návratnost investic z prodejů série HONOR MagicBook a 20% návratnost investic z prodejů chytrých hodinek HONOR MagicWatch 2. Oba produkty mají výrazný vliv na vývoj obchodních výsledků značky HONOR v západní Evropě. Prozatím HONOR spustil celkem 14 eshopů s více než 2,79 miliony registrovaných uživatelů po celém světě. 

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube  

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk