Xiaomi Smart Band 5 – český jazyk

Letos v červenci se na český trh dostal dlouho očekávaný model náramku Mi Smart Band 5 od společnosti Xiaomi, kterou v České republice zastupuje WittyTrade s.r.o. V říjnu se fitness náramek dočká aktualizace, kdy v náramku přibude český jazyk.

Novinka přichází s řadou zdokonalení oproti předchozím modelům. Má vylepšený AMOLED displej s vysokým rozlišením, který dělá náramek stylovým a jeho ovládání uživatelsky příjemnějším. O krok vpřed před svými předchůdci je Mi Smart Band 5 také díky většímu displeji a způsobu nabíjení. Nová magnetická nabíječka se snadno přichytí k zadní části náramku a eliminuje tak potřebu odstranění pásku. Baterie vydrží až 14 dní v provozu na jedno nabití.

Na své si přijdou i příznivci méně obvyklých sportovních disciplín. Pro ně má inteligentní náramek připraveno 11  profesionálních sportovních režimů, určených pro měření výkonu. Mezi nimi je například jóga, veslovací trenažer, lezení, skok přes švihadlo a další. Díky náramku můžete také monitorovat celodenně vaši tepovou frekvenci, mít pod kontrolou kvalitu spánku a hlídat si fyzickou kondici. Ženy pak ocení funkci sledování menstruačního cyklu.

Majitelé nového náramku Mi Smart Band 5 se navíc v říjnu dočkají dlouho očekávaného UPGRADU. S novou aktualizací přibude český jazyk.

Mi Smart Band 5 je v prodeji u vybraných partnerů za 1 490 Kč nebo na stránkách www.xiaomi-czech.cz.