Bohemia Energy představuje další spot s Liškou a Danielem

V Praze 18. srpna 2020 – Spojení plynu a elektřiny nutně nemusí způsobit výbuch. Alespoň v případě, že jde o účty. O tom televizní diváky přesvědčí tradiční dvojice Marek Daniel jako režisér a Pavel Liška jako herec v novém reklamním spotu Bohemia Energy, který firma zařadila do kampaně od 17. srpna.

https://youtu.be/EQ1FMgU5qvQ

Spot upozorňuje na to, že řada lidí stále vnímá dodavatele energií buď jako pouze dodavatele elektřiny, nebo pouze plynu. „Proto jsme se rozhodli v kampani komunikovat to, že u nás mohou mít zákazníci obojí v jednom účtu. Šetří tak nejenom peníze, ale hlavně čas. Platí jedny zálohy, vše zařídí na jedné bezplatné lince, mají jeden kontakt a vše najdou v jednom online účtu,“ říká Hana Novotná, PR manažerka Bohemia Energy. 

Jde už o druhý letošní přírůstek do kampaně. Na konci června představila Bohemia Energy spot, v němž se Pavel Liška jako „vzpěrač“ snaží zvednout obrovské telefonní sluchátko. Stávající reklamní koncept „Nic na vás nehrajeme“ s Danielem a Liškou v hlavních rolích využívá Bohemia Energy přes dva roky a za dobu svého trvání zasáhla 4,4 milionů lidí. Firma za něj získala v loňském roce řadu ocenění: kampaň bodovala jak v kreativitě (Zlatá pecka), tak v efektivitě (EFFIE, IMC Czech Awards), úspěchu dosáhla i za hranicemi ČR (IMC European Awards).

Nový spot se objeví ve vysílání na televizních stanicích skupin Prima a Barrandov. Na internetu bude koncept využit zejména ve vyhledávání, ve videoobsahu, na sociálních sítích. Aktuálně je nasazen i rozhlasový spot. Kreativa je opět dílem agentury Momentum a režie se stejně jako v předchozích případech ujal Pavel Nosek.

Reklamní spot je ke shlédnutí na https://youtu.be/EQ1FMgU5qvQ.

O Bohemia Energy:          

Skupina Bohemia Energy je s téměř 1,2 milionu zákazníků a ročním obratem přes 16,23 miliard korun největším uskupením alternativních dodavatelů energií v České republice a na Slovensku. Kromě dodávek elektřiny a plynu poskytuje i finanční služby, včetně financování úsporných řešení domácností a finančního plánování. Skupinu tvoří šest energetických společností – lídr skupiny, největší alternativní dodavatel energií v České republice, Bohemia Energy, dále společnosti Amper Market, Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a největší alternativní dodavatel energií na Slovensku, společnost Slovakia Energy. Do skupiny rovněž patří finanční společnosti Bohemia Energy Finance a BEplan. Více na www.bohemiaenergy.cz.