Zákazníci Home Creditu mohou nově platit pomocí Apple Pay

Brno, 18. srpna 2020 – Společnost Home Credit přichází s další novinkou a umožňuje tak svým zákazníkům používat snadnější a bezpečnější způsob placení v obchodech a restauracích.  Home Credit tak pokračuje v nastoleném trendu digitalizace svých služeb a držitelé karet od Home Creditu tak mohou využívat výhody placení pomocí Apple Pay na svých mobilních zařízeních.

Bezpečnost a soukromí je nejdůležitějším atributem Apple Pay. Pokud zákazník používá k placení službu Apple Pay, číslo karty se nikde neukládá ani nikam neodesílá. Každá transakce je autorizovaná pomocí Face ID, otiskem prstu nebo bezpečnostním kódem.

Pro uživatele Apple Pay jsou samozřejmě zachovány veškeré benefity a odměny, které plynou z placení pomocí karet od Home Creditu, například v rámci programu Premia. Apple Pay je možno používat na mobilních zařízeních iPhone SE, iPhone 6 a všech následujících modelech a také na iPadu a Apple Watch.   

Nakupování pomocí iPhonu v aplikacích a na webových stránkách, které akceptují Apple Pay, probíhá jednoduše pomocí Face ID, otiskem prstu nebo bezpečnostním kódem. Není potřeba manuálně vyplňovat zdlouhavé formuláře a opakovaně zadávat informace o platbě.

Více informací naleznete na: www.apple.com/cz/apple-pay   

Společnost Home Credit a. s., Společnost Home Credit a.s. byla založena v roce 1997 a dnes je součástí globální fintech skupiny, která ve svém oboru patří k největším na světě. Home Credit pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry a úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty. V Česku poskytl Home Credit a.s. v roce 2018 úvěry v celkové výši 10,65 miliard Kč. Více na www.homecredit.cz.

Skupina PPF
Skupina PPF investuje do řady odvětví, od finančních služeb přes telekomunikace, biotechnologie, nemovitosti až po strojírenství. Svůj růst staví na rozvíjení tradičních i nových odvětví, budování moderní infrastruktury, digitální ekonomiky a propojení českého talentu a schopností s globálními příležitostmi. PPF působí v Evropě, Asii a Severní Americe. Skupina vlastní aktiva ve výši téměř 49 miliard eur a zaměstnává celosvětově 135 000 lidí. Daně z příjmu hradí společnosti ze skupiny PPF v každé z 24 zemí, kde podnikají a tvoří zisk.

www.ppf.cz

www.twitter.com/ppfgroup 

www.linkedin.com/company/ppfgroup