Niceboy představuje herní myš ORYX M666 Daemon

Praha 20. srpna 2020 – Značka Niceboy přináší do herního světa novinku v podobě myši ORYX M666 Daemon. Myš se šesti tlačítky zaujme vzdušným děrovaným designem s velmi nízkou hmotností 66 g. Je osazena citlivým senzorem Pixart 3330, spínači Omron, vlastním softwarem v češtině s mnoha možnostmi nastavení i vlastní integrovanou flash pamětí, do které je možné nastavení ukládat.

1_listy_ikon_ORYX_M666_Daemon-CS.jpg

Zajímavý design s minimální hmotností 

Děrování pláště snižuje celkovou váhu myši a dodává jí futuristický vzhled. Ani při extrémně lehké váze 66 g myš neztrácí nic na pohodlí a tvaru. Nízká hmotnost naopak dodává ruce větší svobodu a zvyšuje herní reaktivitu. 

Precizní senzor Pixart 3330 a spínače Omron

Myš je osazena senzorem Pixart 3330 s vysokým rozmezím citlivosti od 1000 do 10000 DPI, obnovovací frekvencí 125 -1000 Hz a snímáním pohybu při 250 IPS. Spínače Omron zaručují přesný záznam každého stisknutí a dokáží eliminovat i neregistrovaná stisknutí. Proto i při velmi vášnivém hraní dosahuje myš vysoké přesnosti.

Herní software ORYX a integrovaná paměť

Vlastní software v českém jazyce umožňuje rychle a kompletně nastavovat makra, podsvícení a funkce všech šesti tlačítek. Niceboy ORYX M666 Daemon  navíc disponuje 32bit ARM procesorem a vnitřní pamětí, díky které se nastavená makra i funkce tlačítek dají jednoduše ukládat a zůstávají nastavená při každém dalším spuštění počítače. 

Souhrn klíčových vlastností

  • Ultralehký design s vahou pouze 66 g
  • Citlivý senzor Pixart 3330
  • 5 režimů DPI s max. 10000
  • 6 programovatelných tlačítek
  • Kvalitní Omron spínače
  • Software v českém jazyce 
  • Integrovaná paměť pro ukládání maker a nastavení
  • Teflonové kluznice
  • Ergonomie a jednoduchý tvar
  • Opletený kabel s pozlaceným konektorem 1,8 m

Niceboy ORYX M666 koupíte u všech velkých prodejců za 999 Kč.

Více informací naleznete na www.niceboy.cz

O Niceboy

První produkty uvedla značka Niceboy na evropský trh v roce 2016. Od té doby se stala úspěšnou nejen u nás, ale i v 8 dalších zemích v Evropě. Ve vybraných kategoriích zaujímá přední příčky v prodejích a je jedním z lídrů na trhu.

Mezi produkty značky Niceboy patří akční kamery, autokamery, různé typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky a další. Ucelená řada gamingového vybavení se ihned po uvedení stala bestsellerem. V neposlední řadě je značka Niceboy hrdým partnerem České fotbalové reprezentace pro roky 2020-2021.

image1.png