Samsung spouští v České republice prodej nejnovějších smartphonů řady Galaxy Note20. Do prodeje jdou i tablety řady Galaxy Tab S7 a sluchátka Galaxy Buds Live

 Chytré telefony řady Galaxy Note20, sluchátka Buds Live a tablety řady Galaxy Tab S7 jsou ode dneška v České republice v prodeji

Praha 21. srpna 2020 – Společnost Samsung dnes zahajuje prodej svých tří nejnovějších zařízení. Nová řada Galaxy Note20, která sestává z dvou modelů, Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra 5G, je určená zájemcům o mimořádný výkon a maximální produktivitu. Sluchátka Galaxy Buds Live jsou průlomová svým ergonomickým designem, a  univerzální tablety řady Galaxy Tab S7 jsou určené k práci i zábavě. Sluchátka jsou k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 5 499 Kč,  smartphony a tablety jsou dostupné v České republice v následujících verzích. 

ProduktPaměťBarevné variantyDoporučená cena
(RAM/interní)
Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G 512 GB12 GB/512 GBČerná (Mystic Black)38 999 Kč
Bronzová (Mystic Bronze)
Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G  12 GB/256 GBČerná (Mystic Black)35 999 Kč
Bronzová (Mystic Bronze)
Samsung Galaxy Note20 5G  8 GB/256 GBŠedá (Mystic Grey)28 999 Kč
Bronzová (Mystic Bronze)
Samsung Galaxy Note208 GB/256 GBŠedá (Mystic Grey)25 999 Kč
Bronzová (Mystic Bronze)
Zelená (Mystic Green)
ProduktPaměť Barevné variantyDoporučená cena
(RAM/interní)
Samsung Galaxy Tab S7+ 5G6 GB/128 GBČerná (Mystic Black) 29 999 Kč
Bronzová (Mystic Bronze)
Samsung Galaxy Tab S7+ Wi-Fi6 GB/128 GBČerná (Mystic Black)24 999 Kč
Bronzová (Mystic Bronze)
Samsung Galaxy Tab S7 LTE6 GB/128 GBČerná (Mystic Black)21 999 Kč
Bronzová (Mystic Bronze)
Samsung Galaxy Tab S7 Wi-Fi6 GB/128 GBČerná (Mystic Black)18 999 Kč
Bronzová (Mystic Bronze)

Řada Galaxy Note20, nejvýkonnější Note v historii 

Smartphony Samsung Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra 5G nabízí novou verzi pera S Pen, které má extremně nízkou dotykovou odezvu. Díky větší přesnosti a rychlosti si s modely Galaxy Note20 budete více než kdykoli dříve připadat, jako když píšete opravdovým perem na papír. Pero S Pen skvěle využijete při práci v aplikaci Samsung Notes, která nabízí automatické ukládání a synchronizaci, což umožní pracovat kdekoli a kdykoli na libovolném zařízení. 

S modely Galaxy Note20 si navíc můžete užít spoustu zábavy. Například si zahrajete až stovku oblíbených her díky cloudovému beta systému Xbox Game Pass Ultimate. K focení využijete fotoaparát, který má rozlišení 108 megapixelů u Galaxy Note20 Ultra 5G, resp. 64 megapixelů u Galaxy Note20. V režimu Pro Video si můžete hrát s ostřením, nahráváním zvuku, expozičními hodnotami, světlem a zoomem. Kromě toho lze i využívat různé zdroje zvuku a míchat intenzitu záznamu z interních mikrofonů i externích zdrojů.

Galaxy Tab S7 a Tab S7+, univerzální tablety k práci i kreativní činnosti 

Dva univerzální tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v sobě spojují schopnosti počítačů, flexibilitu tabletů a konektivitu chytrých telefonů. O výkon, za jaký by se nemusel stydět ani kvalitní počítač, se stará výkonný procesor. Produktivitu při práci zajistí vylepšené dotykové pero S Pen s podobnými schopnostmi jako u telefonů Galaxy Note20.

Galaxy Buds Live, stylová a ergonomická sluchátka s vynikajícím zvukem 

Největšími výhodami sluchátek Galaxy Buds Live jsou ikonický design a pohodlné provedení – nic podobného se v téhle kategorii dosud neobjevilo. O kvalitní zvuk se starají technologie renomované firmy AKG, větší membrána s průměrem 12 mm a samostatný basový kanál, takže si můžete vychutnat oblíbenou hudbu v kvalitě, s jakou by její autoři byli nepochybně spokojení.

Fotografie, infografiky a videa mobilních telefonů řady Samsung Galaxy Note20 jsou ke stažení ZDE.

Fotografie a infografiky tabletů řady Samsung Galaxy Tab S7 jsou ke stažení ZDE.

Fotografie, infografiky a videa sluchátek Samsung Galaxy Buds Live jsou ke stažení ZDE.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.