Nové kompaktní PC Allen-Bradley a tencí klienti šetří náklady a prostor

24. srpna 2020 – První produkty uvedené na trh v rámci nové průmyslové řady Allen-Bradley VersaView 6300

Společnost Rockwell Automation nedávno oznámila dostupnost nových boxových PC Allen-Bradley VersaView 6300 a tenkých klientů, které dodávají výpočetní výkon v kompaktních, odolných a cenově dostupných balíčcích.

Boxové PC VersaView 6300 i tencí klienti se vejdou do dlaně, což z nich dělá dosud nejmenší průmyslové počítače od společnosti Rockwell Automation. Kompaktní design může uživatelům pomoci lépe využít cenný prostor na panelu a snížit náklady.

Uvedené produkty jsou navrženy i s ohledem na to, aby vydržely tvrdé průmyslové prostředí. Mají zabudovaný chladič, mohou pracovat při provozních teplotách od 0 °C do 50 °C a obsahují ochranu proti nárazům a vibracím. Jsou designovány tak, aby měly kvůli vyšší spolehlivosti málo přípojek a žádné pohyblivé části.

Tyto nové boxové PC a tencí klienti jsou prvními produkty z rodiny průmyslových počítačů Allen-Bradley VersaView 6300 a zúročují design i technologii z naší akvizice společnosti ASEM ze začátku tohoto roku,“ řekl Dan DeYoung, obchodní ředitel divize hardwaru, Rockwell Automation. „Unikátní design řady VersaView 6300 přináší velmi vysokou trvanlivost v průmyslovém prostředí na dostupné, flexibilní platformě,“ dodal DeYoung. 

Oba produkty pracují se softwarem ThinManager od Rockwell Automation, který umožňuje centralizovanou a bezpečnou správu aplikací.

Tencí klienti jsou připraveni k použití s ThinManagerem. A boxové PC jsou s ThinManagerem kompatibilní, což znamená, že mohou běžet na operačním systému Windows 10 IoT nebo přepínat na běh v prostředí ThinManageru, čímž se stávají tenkými klienty. Díky možnosti dvojího použití jsou uživatelé svobodnější a flexibilnější, například díky:

  • schopnosti dodávat aplikace z centrálního serveru nebo z místního PC pomocí jednoho produktu, což může zjednodušit firemní dodavatelský řetězec;
  • možnosti načítat aplikace z PC, pokud dojde k výpadku centrálního serveru, to může zlepšit dostupnost;
  • možnosti používat počítač buďto jako HMI pro samostatný stroj nebo jako tenký klient pro řadu propojených strojů či jako datový agregátor pro sběr a sdílení provozních dat.

Fotografii ke stažení naleznete zde:

6300B-Family

O společnosti Rockwell Automation 

Rockwell Automation Inc. (NYSE: ROK), is a global leader in industrial automation and digital transformation. We connect the imaginations of people with the potential of technology to expand what is humanly possible, making the world more productive and more sustainable. Headquartered in Milwaukee, Wisconsin, Rockwell Automation employs approximately 23,000 problem solvers dedicated to our customers in more than 100 countries. To learn more about how we are making Smart Manufacturing more productive, visit www.rockwellautomation.com