iRoom iTop: Stolní nabíjecí stanice pro iPad s integrovanou klávesnicí

Praha, 26. srpna 2020 – Inteligentní systémový ovladač – iRoom iTop kombinuje elegantní motorizovanou vestavnou dobíjecí stanici pro iPad s chytrým ovládáním domácnosti – to vše zcela jednoduše stiskem tlačítka na skleněném rámu.  

Neomezené možnosti použití

iRoom iTop lze efektivně využít k ovládání chytrých funkcí jak doma, tak i v kanceláři či na univerzitě. Výhodou řešení iRoom iTop je, že se jedná současně o dobíjecí i řídící stanicí.

Design a funkce

iRoom iTop se v kombinaci s funkcí rychlých kláves stává nejchytřejší stolní dobíjecí stanicí pro iPad na světě. S nastavitelným konektorem je zcela jedno, který typ iPadu používáte. Stačí pouze konektor zasunout a vše je připraveno. Kvalita, provedení i povrch těchto v Rakousku navržených i vyrobených dokovacích stanic jsou vhodné i pro instalaci v luxusních prostorách. 

Běžně používané řídící funkce je možné přiřadit pod šestici tlačítek čelního skleněného panelu. Díky tomuto řešení má uživatel okamžitý přístup k ovládání osvětlení, zatemnění apod. Stanice je kompatibilní s řídícími moduly předních světových výrobců, případně je jejím prostřednictvím možné přímo ovládat zařízení, ke kterým lze přiřadit IP adresu. 

Zapínejte televizi, stahujte závěsy, tlumte světla, a nebo si pouštějte své oblíbené filmy – to vše jen jednoduchým stisknutím jednoho jediného tlačítka.

Více na Audiopro.cz