realme slaví druhé narozeniny a ohlíží se za svými úspěchy v ČR i v zahraničí

Praha, 28. srpna 2020 – realme, nejrychleji rostoucí značka smartphonů na světě, nedávno představila klíčové aspekty svého raketového růstu v otevřeném dopise zakladatele a generálního ředitele realme Sky Li. Ten jej adresoval všem zaměstnancům a fanouškům během oslav druhého výročí od založení realme. 28. srpna také značka realme zahájila kampaň na sociálních sítích, aby upozornila na milníky, kterých doposud dosáhla. 

Před oslavami značka shromáždila tisíce příběhů od věrných fanoušků s titulem: „Dare to be_____. (Odvaž se být ______.) Mnoho fanoušků reagovalo příběhy o tom, jak se odvážili překonat sami sebe, zatímco čelili nepřízni osudu a těžkým výzvám. Devět příběhů bylo vybráno a ztvárněno prostřednictvím krátkých videí.

S plánem dravého rozvoje od samého počátku existence se mezinárodní marketingová divize realme rozrostla na dnes už více než 61 trzích.

Jakožto nováček na mnoha globálních trzích, musí značka realme vybudovat povědomí a přesvědčit zákazníky velmi rychle. CEO společnosti Sky Li k tomu dodává: „Naše týmy v jednotlivých zemích budujeme od základů. Stavíme na jejich lokálních znalostech a zkušenostech, aby využili naše zdroje nejlépe jak umí a šířili naše poselství „Dare to leap“ mladým lidem a profesionálům. Touha mladých dělat velké skoky kupředu je něco, co přesahuje všechny kultury a patří k dravosti mládí všude na světě.“ Marketingová strategie realme zahrnuje využívání lokálních týmů proto, aby se k fanouškům dostal relevantní obsah, se kterým se ztotožní.

realme se pohybuje v dynamickém tržním segmentu. Značka se zaměřuje se na mladé spotřebitele, kteří mají vysoké nároky na kvalitu, trendy design, ale zároveň jsou citliví na ceny. Li to komentuje: „Značka realme roste velmi rychle, protože jsme věrni naší misi: vytvářet produkty vybavené špičkovými technologiemi s trendy designem a pomáhat tak utvářet „inteligentní životní styl“ mladých lidí.“

V souladu se svým cílovým publikem je realme popularizátorem technologie 5G. Jedním z prvních telefonů, který možnosti 5G uživatelům nabídl, byl realme X50 Pro 5G. Značka disponuje také nejdostupnějším 5G telefonem na trhu – smartphonem realme X50.

Dalším důležitým krokem realme je výrazný rozvoj na poli AioT produktů. V roce 2021 představí značka spotřebitelům více než 100 produktů z této kategorie. „Za dva roky jsme dokázali, že i nová značka může dostat příležitost k rychlému růstu. Ale to je jen začátek. V budoucnu existuj téměř nekonečné možnosti. Jsem přesvědčen, že náš přístup „Dare to Leap“ nás bude nadále hnát za mezinárodními úspěchy, uzavřel Li v otevřeném dopise.

Značka realme v České republice 

V České republice působí značka od konce roku 2019. Za tuto relativně krátkou dobu už na trh uvedla 15 smartphonů a AIoT produktů. V ČR má značka realme silného distribučního partnera IRD Distribuce a její produkty nabízí nejvýznamnější prodejci spotřební elektroniky jako Alza, Datart, ElectroWorld, Mall, Smarty, Okay a další. Stejně tak jsou již 3 telefony realme dostupné v nabídce operátora O2. Do konce roku plánuje realme expanzi i ke zbývajících 2 významným operátorům, cílem je rovněž atakování pozice mezi pěti největšími dodavateli mobilních telefonů v ČR.

Aktuální novinkou v portfoliu realme je smartphone realme X50 – cenově nejdostupnější 5G telefon na trhu bez kompromisů ve výbavě. Nabízí například 120Hz displej, setup se 4 + 2 fotoaparáty, špičkový procesor od Qualcommu nebo systém vodního chlazení pro stabilní herní výkon. Druhou novinkou je realme C11. Jedná se entry-level model s výrazným mladistvým designem, velkým displejem, duálním fotoaparátem s dedikovaým nočním režimem a obří 5.000 mAh baterií. 

Více informací naleznete na www.realme.com, všechny novinky ze světa realme naleznete také na naší české facebookové stránce.

-KONEC-

O značce realme

Realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Značka byla oficiálně založena 4. května 2018. Jejím zakladatelem je Sky Li, společně s partou mladých lidí s bohatými zkušenostmi v odvětví výroby smartphonů. Realme se u svých produktů zavazuje nabízet vysoký výkon, stylový design, praktické služby a neustále prozkoumávat všechny možnosti a novinky v oblasti moderních technologií. 

Podle studie Counterpoint patří realme i nadále mezi top 7 značek mobilních telefonů. Její registrovaní uživatelé nyní dosáhli počtu 40 milionů, což realme činí nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě.