Dioptrická skla pro audio brýle Bose Frames: Optik Studio Jana Čížková nabízí výrobu a zasazení skel

Audio brýle Bose Frames představují velmi originální prostředek pro osobní poslech hudby. Standardně se tyto brýle dodávají s černými slunečnými skly a volitelně jsou k dispozici také modrá a růžová skla. Optik Studio Jana Čížková sídlící na Praze 8 se nyní nově specializuje na profesionální výrobu a zasazení dioptrických skel do těchto unikátních brýlí.

Praha, 1.září 2020 – Uživatelům speciálních hudebních brýlí Bose Frames nabízí nyní pražské Optik Studio Jana Čížková možnost profesionální výroby a zasazení dioptrických skel. Studio se zároveň stává autorizovaným prodejcem těchto brýlí a tuto službu mohou využít jak stávající majitelé Bose Frames, tak i zákazníci, kteří zakoupí brýle přímo v showroomu na Praze 8. Přímo na místě je možné také osobně vyzkoušet audio vlastnosti zmíněných brýlí. Bose Frames umožňují poslech hudby pomocí speciálních miniaturních reproduktorů instalovaných ve stranicích brýlí a úzce směrovaných k uším posluchače. K telefonu se brýle připojují bezdrátově pomocí Bluetooth a díky vestavěnému mikrofonu fungují také jako handsfree.

Výroba dioptrických skel do Bose Frames probíhá na základě osobní návštěvy zahrnující zjištění parametrů nutných pro výrobu brýlí a trvá zpravidla do deseti pracovních dnů. 

V nabídce jsou dva modely Bose Frames, ženy obvykle volí brýle Bose Frames Rondo se zaoblenými obroučkami. Na jedno nabití hrají až 3,5 hodiny a brýle samotné jsou na trhu standardně s černými slunečnými skly za 6 290 Kč. Jejich osazení dioptrickými skly je samostatnou doplňkovou službou.

Obrázky brýlí Bose Frames v tiskovém rozlišení zde:
https://www.dropbox.com/sh/uvffeuk93jwaz8x/AAB54IE-zOopQKuT_l32btXna?dl=0   

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.