IFA 2020: realme při svém berlínské debutu odhalí nejnovější produktovou a rozvojovou strategii. Zaměří se ještě více na Evropu

Praha, 1. září 2020 – Nejrychleji rostoucí značka smartphonů na světě realme dnes oznámila svůj program pro nadcházející konferenci IFA 2020 v Berlíně. Značka realme zde 4. září ve 12:25 uspořádá tiskovou konferenci „2020 realme Brand Launch Conference“. Během ní představí svou nejnovější produktovou strategii a cíle pro nadcházející období.

realme se více zaměří na Evropu a vstup do zemí Latinské Ameriky 

Debut značky na berlínské IFA 2020 naznačuje, že realme na evropském trhu chystá významné kroky vpřed.  Značka realme klade důraz na dlouhodobou strategii na globálním trhu, ale i na strategie na lokálních trzích dokonale přizpůsobené nárokům tamějším zákazníkům a obchodním partnerům. To je důvod, proč realme za pouhé 2 roky existence získala více než 45 milionů uživatelů po celém světě a vstoupila na 61 trhů. 

Po startu znaky v Indii a jihovýchodní Asii se realme daleko více zaměří na evropský trh, který se pro mladou značku stane hlavním strategickým trhem. Proto společnost realme jmenovala pana Madhava Shetha viceprezidenta společnosti realme také generálním ředitelem pro Evropu. A co víc, realme bude oficiálně směřovat své úsilí také na Latinskou Ameriku. 

Raketový růst a cíl být popularizátorem pokročilých technologií 

Rychlý růst realme ve světě je spojen s jeho technologickými pokroky. Od roku 2020 se realme stala popularizátorem 5G technologií a uvedla na trh řadu produktů 5G s výborným výkonem a designem udávajícím trendy v odvětví. Nyní je realme odhodlána představit kompletní portfolio produktů 5G pokrývající všechny cenové segmenty a popularizovat tak pokročilou technologii 5G zejména mezi mladými uživateli.

realme oficiálně představila také nabíjecí technologii 125W UltraDART Flash – doposud nejlepší řešení v oblasti nabíjení v éře 5G, které bude brzy komerčně dostupné napříč cenovými segmenty produktů realme.  

„Chytřejší“ technologie pro „chytřejší“ život mladé generace

Značka realme je současně nejrychleji rostoucí značkou smartphonů, ale podobné „1 + 4 + N“. V jejím centru stojí smartphone realme, doplněný 4 hlavními kategoriemi chytrých zařízení (Smart TV, sluchátka, hodinky a reproduktory). Celý ekosystém je pak připraven ke snadnému připojení dalšího „N“ počtu chytrých zařízení z různých segmentů.

V letošním roce si realme klade za cíl uvést na trh více než 50 produktů AIoT, které plně pokrývají 4 hlavní kategorie a celkově uvede na trh více než 100 produktů AioT uzpůsobeným na míru životnímu stylu mladé generace. Dlouhodobým cílem značky pak je, aby její produkty v roce 2023 používalo 100 milionů spokojených zákazníků po celém světě.

Přímý přenos tiskové konference realme z letošní IFA 2020 budete moci sledovat zde:

O značce realme

Realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Značka byla oficiálně založena 4. května 2018. Jejím zakladatelem je Sky Li, společně s partou mladých lidí s bohatými zkušenostmi v odvětví výroby smartphonů. Realme se u svých produktů zavazuje nabízet vysoký výkon, stylový design, praktické služby a neustále prozkoumávat všechny možnosti a novinky v oblasti moderních technologií. 

Podle studie Counterpoint patří realme i nadále mezi top 7 značek mobilních telefonů. Její registrovaní uživatelé nyní dosáhli počtu 40 milionů, což realme činí nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě.