Nová sezóna KHL se řítí na Sport1 a Sport2 i s Čechy a Slováky v akci

V Praze dne 2. září 2020 – Jako první z významných soutěží na evropském území otevírá své brány Kontinentální hokejová liga. Těšit se můžeme špičkové souboje elitních týmů v čele s Petrohradem, Omskem či Kazaní. Na hvězdy světové úrovně i přední české a slovenské reprezentanty. 

Jiří Sekáč, Dmitrij Jaškin, Jakub Kovář či Július Hudáček se již zařadili mezi nejlepší hráče ligy a jména jako Datsyuk či Shipachyov není třeba představovat. Třináctá sezóna KHL startuje. Bude zajímavá, i když trochu jiná. Ligu čekají bezpečnostní opatření, divácká omezení a celá řada organizačních změn. Hokej ale zůstane hokejem a ten v KHL patří mezi nejlepší na světě.  

Na stanicích Sport1 a Sport2 se mohou diváci těšit na pravidelné přímé přenosy po celou sezónu 2020/2021.

Startujeme již ve středu 2. 9. zápasem CSKA Moskva – Ak Bars Kazaň od 18:30 na Sport2.

Plán přenosů na nadcházející měsíc:

2. 9. 18:30 CSKA Moskva – Ak Bars Kazaň /Sport2

9. 9. 18:30 Spartak Moskva – Ufa /Sport1

11. 9. 18:30 SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavl /Sport1

17. 9. 18:30 Spartak Moskva – SKA Petrohrad /Sport2

21. 9. 18:30 CSKA Moskva – Jokerit Helsinki /Sport1

28. 9. 18:30 Dynamo Moskva – Spartak Moskva /Sport1

1. 10. 18:30 Dynamo Moskva – Traktor Čeljabinsk /Sport1

###

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společnostní na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic soustřeďujících se na Střední a Východní Evropu. Současné AMCNI – Central and Northern Europe portfolio nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky, jazykové verze a trhy.  Je dostupný v celé řadě platforem včetně HD služeb na vyžádání a verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divizí AMC Networks a dodavatelem uznávaných zábavních pořadů pro předplatitele ve více než 140 zemích a územích v Africe, Asii, Evropě a Latinské Americe. AMCNI zahrnuje jak globální značky SundanceTV a MGM Channel, tak populární kanály s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací najdete na www.amcnetworks.com/amcni