Ve Sviadnově vznikne nová prodejna Lidl

Společnost Lidl zahájila počátkem srpna stavební práce na nové prodejně ve Sviadnově. Nacházet se bude v ulici Horní. Díky vzdušnému a velkoryse řešenému vnitřnímu prostoru s dostatkem denního světla, které zajistí prosklená část fasády, se mohou zákazníci těšit na komfortní nakupování. Otevření nové prodejny je plánováno v první polovině příštího roku.  

Prodejna Lidl ve Sviadnově nabídne zákazníkům velké úseky vždy čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin a mléčných výrobků. Samozřejmostí je také čerstvé pečivo, které díky vlastní pekárně bude zákazníkům neustále k dispozici. Příjemnému nakupování dopomohou také široké uličky, pokladny s velkou odkládací plochou, barevné provedení či doplňky. „Nezapomínáme také na zaměstnance, kterým tento stavební koncept prodejny přináší kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i velkorysé zázemí s optimálními odpočinkovými prostory,“ uvedla mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová. 

U prodejny naleznou zákazníci prostorné parkoviště s vyčleněnými parkovacími místy pro rodiny s dětmi. Pro komfortní zaparkování jsou parkovací místa rozšířena o 20 cm oproti standardnímu parkovacímu stání.  Nová prodejna se může také pyšnit ekologickou šetrností, a to díky tepelně-izolačním vlastnostem budovy a efektivnímu systému podlahového vytápění i chlazení. V neposlední řádě bude využito úsporné LED osvětlení. 

Otevření prodejny je v současnosti plánováno v první polovině příštího roku.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika