Panasonic uvádí průlomové telekomunikační řešení nové generace

Panasonic KX-TGP700 představuje snadno instalovatelné, a přeci škálovatelné a flexibilní bezdrátové telekomunikační řešení ideální pro malé a střední firmy.

Praha, 10. září 2020 – Společnost Panasonic dnes oznámila dostupnost svého telekomunikačního řešení SIP DECT další generace s jednou základnovou stanicí, ideální pro malé a střední podniky. Panasonic KX-TGP700 je inovativní zařízení pro organizace, které chtějí bezdrátové telekomunikační řešení pro zaměstnance v kanceláři i v terénu.

Dosud bylo zvykem, že řešení DECT s jednou základnovou stanicí se hodí pouze pro menší pracoviště. Větší podniky vyžadovaly řešení s více základnovými stanicemi, která sice nabízela širší oblast pokrytí, ale instalace a údržba byla mnohem nákladnější a složitější. Zařízení Panasonic TGP700 nové generace tyto konvence rozbíjí. Ve srovnání s populárním zařízením Panasonic TGP600 zvládne obsluhu dvojnásobného počtu telefonů a souběžných volání.

Základnová stanice TGP700 DECT pracuje s 16 registrovanými telefony a 16 linkami SIP pro veřejné linky, které jsou schopné zvládnout 16 souběžných hovorů. Představuje tak ideální řešení pro logistické operace ve skladech, ordinacích, restauracích a maloobchodních prodejnách.

Nový systém DECT s jednou základnovou stanicí je také prvním, který obsahuje funkci kontrolky zaneprázdnění pro telefony přihlášené k základnové stanici. To umožňuje uživatelům zjistit, které telefony jsou v daném okamžiku dostupné a které používané.

Komplexní ekosystém telefonů DECT a stolních telefonů na bázi DECT dostupný pro TGP700 zajišťuje vhodné komunikační prostředky pro všechny typy zaměstnanců Nabídka kompatibilních zařízení zahrnuje nejnovější telefony Panasonic KX-TPA70 a KX-TPA73, uvedené dříve v tomto roce, jejichž cílem je posunout uživatelské prostředí na vyšší úroveň pomocí jasného barevného rozhraní a jednoduššími a intuitivně ovládanými funkcemi.

„Dostupnost řešení Panasonic TGP700 nové generace je pro podniky skvělou zprávou. Mnoho větších organizací dnes může využít nákladově efektivní jednoduchost a flexibilitu systému DECT s jednou základnovou stanicí a vyhnout se nákladům a složitosti řešení s více základnovými stanicemi,“ říká Raphael Studer, European Business Development Manager (Vedoucí rozvoje evropského obchodu) pro divizi Communication Solutions společnosti Panasonic.

Další informace naleznete na webu: https://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/KX-TGP700 

Fotografie produktu ke stažení naleznete ZDE.

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a B2B. Společnost oslavila v roce 2018 sté výročí od svého založení a nyní po celém světě provozuje 528 dceřiných společností a 72 přidružených společností. Za obchodní rok končící 31. března 2020 vykázala konsolidované čisté tržby ve výši 61,9 miliardy EUR. Společnost se zavázala přinášet nové hodnoty prostřednictvím inovací. Své technologie používá k vytvoření lepšího života a světa pro zákazníky. 

Další informace o společnosti Panasonic: https://www.panasonic.com/cz/ 

Informace o kategorii Panasonic Communication Solutions

Panasonic Communication Solutions je obchodní jednotkou divize Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) se sídlem ve Wiesbadenu (Německo). Komunikační řešení Panasonic nabízí vysoce kvalitní telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci a nemusíte řešit připojení.

Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.cz/komunikacni-reseni/about-panasonic-communication-solutions