Podzimní interaktivní webináře Schneider Electric

  • 16. 09. Modernizujte svou IT infrastrukturu v souladu s Edge Computing
  • 29. 09. Nové vypínače a zásuvky Sedna
  • 14. 10. Spolehlivá detekce je základem spolehlivosti vašeho provozu … proto Telemecanique Sensors

Praha, 15. září 2020 – Odborníci ze společnosti Schneider Electric připravili podzimní školící webináře zaměřené na představení novinek a konkrétních řešení. Navazují tak na předchozí série úspěšných webinářů, které odstartovaly v období jarní pandemie a u partnerů a klientů se setkaly s pozitivní odezvou. Na vybraný webinář je potřeba se přihlásit přes jednoduchý formulář zde. Začátek je vždy od 9:00 hod. a skrze on-line chat lze pokládat otázky přímo školícímu odborníkovi. Záznam webinářů je k dispozici zpětně na tomto odkazu zde.

„Řešíme to digitálně“

Společnost Schneider Electric v minulosti uspořádala on-line interaktivní semináře např. k otázkám výběru dobíjecích stanic pro elektromobily nebo k údržbě a dohledu nad elektroinstalací prostřednictvím rozšířené reality a HMI. Semináře je možné si zpětně přehrát zde. V září bude zájemcům představena modernizace IT infrastruktury v souladu s Edge Computingem či nové řady designových vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements. V říjnu se bude odborník na elektromechanickou, elektronickou a bezpečnostní detekci věnovat představení produktů řady Telemecanique Sensors a jejich využití v praxi.

Webináře jsou velkou pomocí pro naše klienty, kteří nemusí trávit čas cestováním na různá školení. Mají možnost být buď  on-line a zeptat se přímo na to, co je zajímá, nebo si je přehrát zpětně a s případnými dotazy nás následně kontaktovat. O zájmu svědčí i samotná účast, která přesahuje v průměru stovku účastníků. Podle zpětné vazby, kterou nám někteří účastníci školení zaslali, preferuje 24 % z nich on-line formu, 76 % vyhovuje on-line i živý seminář. Další sérii seminářů plánujeme i v listopadu a prosinci. Zaměříme se na nich např. na nejpalčivější dotazy z praxe týkající se frekvenčních měničů nebo na měření elektrické energie v budovách či strojní a procesní bezpečnost pro průmyslové aplikace,“ říká Marek Smolko ze společnosti Schneider Electric.

Přehled podzimních webinářů (vždy od 9:00 hod.)

16. 09. 2020 Modernizujte svou IT infrastrukturu v souladu s Edge Computing

Edge Computing – trendy a modernizace IT infrastruktury v době překotné digitalizace.

Školitel: Pavel Blahut

Přihlášení zde.

29. 09. 2020 Nové vypínače a zásuvky Sedna

Představení nové řady vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements. Na webináři se dozvíte hlavní výhody jednotlivých produktů, technické zajímavosti a vlastnosti elektronických prvků.

Školitel: Robert Šimčík

Přihlášení zde.

14. 10. 2020 Spolehlivá detekce je základem spolehlivosti vašeho provozu … proto Telemecanique Sensors

Telemecanique Sensors: představení elektromechanické, elektronické a bezpečnostní detekce, nedostižné vlastnosti jednotlivých produktů, použití v praxi.

Školitel: Antonín Zajíček

Přihlášení zde.

O společnosti Schneider Electric

Schneider Electric je hlavní hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií. Poskytuje řešení pro domácnosti, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl. Společnost je zastoupena ve více než stovce zemí a je nezpochybnitelným lídrem ve správě napájení, zejména u zařízení s vysokým napětím, dále v oblasti zabezpečení napájení a automatizačních systémech. Poskytujeme integrovaná efektivní řešení, která kombinují energii, automatizaci a software. V rámci našeho globálního ekosystému spolupracujeme s největší komunitou partnerů, integrátorů a vývojářů. Díky naší otevřené platformě tak můžeme zajišťovat provozní efektivitu i kontrolu procesů v reálném čase. Věříme, že skvělí lidé a partneři dělají ze Schneider Electric stejně tak skvělou společnost a že náš závazek vůči inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti zaručuje, že heslo „Life is on“ platí všude, pro každého a v každém okamžiku. Více na www.se.com 

Zdroje: