SteelSeries Arctis 9 s duálním bezdrátovým připojením

Headset Arctis 9 přináší bezdrátové připojení s nízkou odezvou na PC a PlayStation. K přenosu slouží 2,4GHz připojení a Bluetooth.

Chicago, 15. 9. 2020 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, uvádí na trh headset Arctis 9. Nový model rozšiřuje hojně oceňovanou řadu Arctis a přináší kvalitní zvukový výkon a duální bezdrátové připojení na počítače a konzole PlayStation. Výrobce upozorňuje na kompatibilitu s PlayStation 5 v době jeho uvedení na trh.

Headset kopíruje již zavedený design rodiny Arctis. Nechybí ani ikonická čelenka sloužící jako flexibilní hlavový most, která umocňuje komfort samotných náušníků z prodyšné Airweave tkaniny. Pevný kovový skelet zajištuje odolnost a stabilní nošení na hlavě.

Na jednom z náušníků je umístěno také ovládání hlasitosti ChatMix upravující poměr hlasitosti mezi zvuky ze hry a komunikační aplikace.

SteelSeries Arctis 9 poskytuje prověřené bezdrátové 2,4GHz připojení s nízkou latencí reprodukující vysoce kvalitní zvuk. Navazuje na své rodinné příslušníky Arctis Pro Wireless a Arctis 9X a podtrhuje univerzálnost také využitím Bluetooth připojení. Uživateli tak umožňuje v jeden okamžik připojit headset k mobilním zařízením pro přijímání hovorů, přehrávání hudby a zároveň vnímat herní zvuky přes bezztrátové 2,4GHz připojení.

Nový headset pokračuje v tradici svých předchůdců a nabízí Discordem certifikovaný mikrofon a kvalitní zvukový přednes. Bidirekcionální ClearCast mikrofon nabízí čistý hlas bez rušivých elementů v pozadí, reprodukce je naopak podpořena technologií DTS Headphone:X v2.0.

Baterie v headsetu Arctis 9 umožní uživateli více než 20 hodin aktivního používání na jediné nabití.

SteelSeries Arctis 9 je celosvětově k dispozici za 199,99 euro s DPH včetně dopravy prostřednictvím https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-9.

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.