Jaguar Land Rover Austria: Nové úkoly pro osvědčený tým vedoucích pracovníků

  • Annelies Reiss jmenována na pozici Director of Marketing
  • Alexander Loose jmenován na pozici Director of Customer Service
  • Alexander Pachner jmenován na pozici Director of Network 

Salzburg/Praha, 16. září 2020: I v letošním, pro automobilové odvětví složitém roce si značky Jaguar a Land Rover dokázaly díky intenzivní spolupráci s prodejními organizacemi udržet své postavení na trhu.

V zájmu dalšího úspěšného pokračování ve vytyčeném směru provedl dovozce Jaguar Land Rover Austria & Czech Republic s platností od 1. října 2020 několik změn v obsazení manažerského týmu. Jednatel společnosti, vystudovaný podnikový ekonom, pan Felix J. Wannemacher oznámil pro centrální pozice následující změny:

  • Annelies Reiss, BA, dosavadní ředitelka Customer Service, přebírá pozici Director of Marketing a tím také odpovědnost za propagaci obou britských prémiových značek napříč všemi komunikačními kanály.
  • Mag. Alexander Pachner, dosavadní Director of Marketing, bude jako Director
    of Network řídit a dál také kvalitativně i početně rozvíjet prodejní síť značek Jaguar
    a Land Rover.
  • Alexander Loose, BA a dosavadní Director of Network převezme pozici Director of Customer Service. V součinnosti bude s autorizovanými servisními partnery dále zlepšovat péči o klienty značek Jaguar a Land Rover.

Rotace na manažerských pozicích povede k integrovanějšímu a mezioborovému využití stávajícího know-how. Souvisí především s přípravou na úkoly blízké budoucnosti, ke kterým patří např. elektromobilita, digitalizace a služby mobility.

Všichni tři vedoucí pracovníci mají v portfoliu rozsáhlé zkušenosti z automobilového odvětví. Pánové Alexander Loose a Alexander Pachner zastávají v Jaguar Land Rover Austria GmbH různé vedoucí pozice již 18 let. Paní Annelies Reiss zahájila svou kariéru v Daewoo, tým Jaguar Land Rover posílila na začátku roku 2018. 

Stejně jako doposud jsou ředitelé oddělení Customer Service, Marketing a Network podřízeni přímo jednateli.

Další vedoucí pozice v Jaguar Land Rover Austria vykonávají beze změny paní Mag. Monika Eder, Director of Finance, a pan Mag. Dominik Schira, Director of Sales. 

###

Informace o Jaguar Land Rover naleznete na www.jaguarlandrover.com, obrazový materiál k vozidlům je dostupný na www.media.jaguar.com a www.media.landrover.com. (Přístup nevyžaduje heslo.)

O Jaguar Land Rover
Jaguar Land Rover je se svými dvěma značkami Jaguar a Land Rover největším výrobcem automobilů ve Velké Británii. Za cíl si klade dodávat inovativní vozidla nabízející zákazníkům skvělé zážitky. V roce 2019 prodal Jaguar Land Rover celkem 557 706 vozidel ve 127 zemích světa.

Jaguar Land Rover nabízí portfolio elektrifikovaných modelů v provedení plug-in a mild-hybrid napříč produktovou řadou. Kromě toho mají klienti dále možnost volby z nejnovějších dieselových a benzínových motorů.